Wpis z mikrobloga

#famemma #youtube #twitch No, Elo Wykop! Obejrzałem ten nowy żałosny odcinek goats żebyście wy nie musieli w trosce o zdrowie psychiczne społeczeństwa. W ogromnym skrócie Złomek Bratan ak warszafski zabijaka playboy zaczyna się jąkać w momencie kiedy ma rozmawiać z jakąkolwiek kobietą lub je obrażać a do tego pocałował laskę bez jej zgody w brodę próbując to zrobić w usta co w sumie można to podpiąć pod molestowanie a inną laskę zbeształ za to, że nie zrobiła paznokci i stóp. O prymitywnym podsycaniu przez Zwyrola, Gole i podtekstach seksualnych na każdym kroku nawet nie będę wspomniał
Cztero0404 - #famemma #youtube #twitch No, Elo Wykop! Obejrzałem ten nowy żałosny odc...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-06-22_172715_www.youtube.com

Pobierz
Cztero0404 - #famemma #youtube #twitch No, Elo Wykop! Obejrzałem ten nowy żałosny odc...
  • 13
@BombaskaEskadraLotnicza: Generalnie też jeśli chodzi o te dziewczyny to problem jest taki, że masz zawsze dwie opcje robić to co Obi-Wan-Wardęga i reszta osób tam podsycając dziewczyny do braku poszanowania siebie złego zachowania i szkodzenia sobie a przy tym innym laskom co to zobaczą niektórym. Lub stworzyć jakąś treść która je odwiedzie od tego lub nie wiem nawet z taką porozmawiać co jeśli jesteś ogarniętym gościem jest bardzo proste, ale wiadomo
@Cztero0404: Ja #!$%@?, po prostu upadek kobiet. JAK WAS MAMY #!$%@? SZANOWAĆ, JAK WY SAME SIEBIE NIE SZANUJECIE?
Ja rozumiem, że sprawy łóżkowe są "ostre" itp. ale #!$%@?, nie na taki publiczny front. Każda z tych dupeczek to dla mnie śmieć, nic nie reprezentują sobą. Masakra....
@Cztero0404: 90% "raperów" pokroju Bratana w Polsce, zachowuje się przy laskach jakby pierwszy raz pytali się koleżanki z liceum, czy z nim pójdzie na kawę. Nie bez powodu nawijają, co chwile o prostytutkach, bo w pobliżu normalnych kobiet nie potrafią funkcjonować. Oczywiście w tym wszystkim pomijam chamstwo Bratana, bo wydaje mi się, że on się tak zachowywał, żeby utrzymać swój (XD)wizerunek gangsta playboya z alimentami.
@KoxKoxu21: Co prawda może nie powinienem tego pisać, ale poznałem w swoim życiu kilku raperów chociażby z racji swojej pracy i większość z nich to zwykłe dzbany, żeby nie było to nie jest tak, że gadam na kogoś za plecami, ale kiedyś nawet z pewnym raperem co ma ptaka w ksywie mi się zdarzyło pokłócić wręcz. Co ci ludzie nawijają w tekstach a to co nawet często uważają to dwie różne