Wpis z mikrobloga

Ale że nikt jeszcze się nie czepił tego, że osoby które Memcen chce powołać na obowiązkowe ćwiczenia, to młodzi mężczyźny między maturą, a studiami, czyli grupa, do której on nie ma możliwości już się zaliczać, a więc jego samego nie będą mogły one dotyczyć?


@Niebadzsmokiem: jak nikt się nie czepił. Z @L3stko to od kilku miesięcy kisnę bekę bo typ biegał po wykopie usprawiedliwiając mentzena, że "tylko ludzie przed 30" bo
@Niebadzsmokiem: Dlaczego nie zwrócisz zatem uwagi na jego profilu?
Wypada zwrócić uwagę również INNYM politykom. Jeżeli nic się nie zrobi, to polscy mężczyźni będą w totalnej dupie! Już wystarczy że kobiety mają więcej praw i przywilejów.

Nie zapominaj też o tym że MON chce przeznaczyć Polaków do odbywania służby zastępczej w więzieniach i w straży granicznej.
Czyli również tyczyłoby się to osób chorych (np. kategorii D).
@Niebadzsmokiem: Czy żeby popierać obowiązek sprzątania kupy po psie trzeba mieć samemu psa? Generalnie masz do mnie teraz pretensje, że jak ja miałem 18 lat to nie bylo żadnej wojny w sąsiednim państwie. No bardzo mi przykro że były bezpieczniejsze czasy
Tylko że czym innym jest mieć zdanie, a czym innym mieć wolność wyboru.
Mężczyźni nie mają żadnej wolności wyboru, bo państwo zawsze ich uzależnia od własnych interesów, a ci dają sobą pomiatać jak kukiełkami. W tym jest problem.

Temat już był wielokrotnie poruszany na Wykopie, więc nie będę się w to angażować.
@Niebadzsmokiem: Chcialem Ci z przymruzeniem oka pokazać brak logiki w podejsciu: "masz więcej niż 18 lat to sie nie wypowiadaj". Wszyscy jesteśmy częścią społeczeństwa ze wszelkimi tego konsekwencjami i wszyscy mamy prawo do wypowiadania się w fundamentalnych dla jego funkcjonowania kwestiach