Wpis z mikrobloga

@Stopy_Mariusza: Ciekawe co teraz z Krzyśkiem, pewnie będą dalej próbować na nim zarobić, ale oglądalność raczej spadnie... I co zostawią go samemu sobie? Wtedy przekopyrtnie się na drugą stronę raz dwa..
  • Odpowiedz
@Stopy_Mariusza: A ja szczerze miałem nadzieję że Wojtek znajdzie sobie jakąś typiarkę jego pokroju i jakoś sobie będą żyli. Tak naprawdę wystarczyło obniżyć wymogi. Nawet Jarek Mergner sobie żonę znalazł.
  • Odpowiedz
A ja szczerze miałem nadzieję że Wojtek znajdzie sobie jakąś typiarkę jego pokroju i jakoś sobie będą żyli. Tak naprawdę wystarczyło obniżyć wymogi. Nawet Jarek Mergner sobie żonę znalazł.


@thePodgrzybek: Ciężko było znaleźć kogoś jak jemu bielszczak tylko #!$%@? podstawiał żeby go doiły. A jak nie #!$%@? to inne cwane rury się kręciły, żeby ogołocić chłopinę.
Bardziej miałem nadzieję, że Szkolna zostanie w końcu wyzwolona od lateksowych okupantów a Major wróci
  • Odpowiedz
@thePodgrzybek: przecież Major z takim upośledzeniem porozpuszczlnikowym nie miałby szans. A jeśli nawet to chyba w jakimś DPSie bo rok-dwa bez konona i popularność by poleciała razem z hajsem z YT a jak on miałby iść do roboty?
  • Odpowiedz
@thePodgrzybek: Jego pokroju, czyli jaką walącą nitro i #!$%@?ąca drugą osobę po alko?
Jarek kogoś znalazł, bo jest skromny i nie ma wymagań z kosmosu. Jak popatrzysz na to za jakimi pannami uganiał się major, no to nie dziwota, że nikogo nie znalazł, bo z wyglądu to były laski zupełnie poza jego zasięgiem. No a takie, które chciałyby się ustatkować, to te walenie nitro, ciągłe libacje alkoholowe - bo na szkolnej
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: No tak, niestety Wojtek od zawsze miał problemy z fatalnym towarzystwem, niestety całe życie miał przez to zniszczone. Jareczek miał matkę alkuskę, ale mimo wszystko był na lepszych torach, dostał choćby mieszkanie socjalne, i nie musiał upijać się w trupa przed kamerą żeby mieć za co żyć. Wojtek jak trafił na szkolną i miał "skok" w jakości życiowej, pierwszy raz poczuł się normalnie, to serio był spoko. Przecież w pierwszych
  • Odpowiedz
@thePodgrzybek: No dobra, ale na szkolnej naprawdę miał dużo szans. Nie zwalajcie wszystkie na towarzystwo. Jeszcze rok temu Pawełek chciał mu pomóc, ogarnął mu mieszkanie. Moniczka też chyba pierwotnie chciała mu pomóc. Z jakiegoś powodu na ten odwyk go wysłała.

Tu masz shota nie wiem sprzed ilu, sprzed 6 lat? #!$%@? tak się zachowywać w stosunku do gospodarza, do osoby, która wzięła Cię do swojego domu z ulicy?
Fakt, na początku
WojtASR - @thePodgrzybek: No dobra, ale na szkolnej naprawdę miał dużo szans. Nie zwa...
  • Odpowiedz