Wpis z mikrobloga

No to pora na małe podsumowanie na lato co się dzieje z drużynami UEFA:
* Z grupy A wyjdzie Szkocja i Hiszpania. Gruzja załapie się na baraże i mimo wszystko poprawia swój styl gry a Norwegia pewnie znowu zawali. Kibicuję Szkocji i Gruzji
Z grupy B wyjdzie Francja i obstawiam że zarówno Grecja jak i Homolandia w barażach jeden z nich wygra. Wynik jest mi obojętny.
Z grupy C wyjdzie Anglia i pewnie Włochy a może Ukraina przegoni italianców. Najnudniejsza grupa, ile można oglądać Włochy vs Anglia albo Anglia vs Ukraina w ciągu ostatnich lat. Trzeba pochwalić Macedonię która w ciągu ostatnich lat weszła na wyższy poziom z poziomu dna na poziom od czasu do czasu coś tam ugram. Wynik obojętny
Z grupy D wyjdzie Chorwacja i Turcja. Walia po odejściu Bale’a stała się cieniem drużyny z 2016 roku dla nich to już chyba koniec złotej ery Walii. Turcja czyli najsłabsza drużyna na ostatnim euro i Armenia która od czasu do czasu potrafi zaskakiwać. Kibicuje ustaszom i Armenii
Z grupy E wyjdzie Czechia i cholera wie, wcześniej obstawiałem wielką Lechię a teraz to nie daję gwarancji bo może się okazać że Albania pomimo porażek z nami wyjdzie z grupy xD Mołdawia niby takie ogóry a zremisowali dwa mecze i ośmieszyli Polaków 4 do 2 żeby sędzia nie zaliczył bramki. Kibicuje każdemu kto gra z Polakami.
Z grupy F wyjdzie Belgia i Austria. Austria stronk a Szwecja od trzech lat w ciemnej dupie przegrywa z drużynami technicznie słabszymi.
Z grupy G wyjdzie Serbia i Węgry. Czarnogóra nie jest słaba i pewnie zdobędzie mocne trzecie miejsce a Bułgaria jest cieniem drużyny z przed 30 lat. Obecnie rolę Bułgarii i Rumunii czyli underdogów z bloku wschodniego pełnią Chorwacja i Węgry. Serbia musi poprawić obronę. Każdy wynik będzie cieszyć
Z grupy H wyjdzie nie wiem kto. Chyba najciekawsza grupa ponieważ każdy oprócz San Marino ma szansę na wyjście z grupy. Przed mundialem obstawiałem Danię i Finlandię a teraz nie dawałbym takiego kredytu Danii. Słowenia też ma jakieś szanse. Finlandia i Kazachstan wskoczyły na wyższy level i fajnie jakby Kazachstan wyszedł z grupy albo wygrał w barażach.
Z grupy I wyjdzie Szwajcaria i Rumunia. Drużyna cieniasów nie ma co się oszukiwać Szwajcaria nie ma konkurencji, pytanie czy żydzi coś ugrają drugie miejsce lub wygrane w barażach.
Z grupy J wyjdzie Portugalia i Słowacja, wcześniej miałem nadzieję że Bośnia coś ugra w barażach albo na drugim miejscu a tu dupa. Debiuty zawsze cieszą. Złota era Islandii minęła a Luksemburg taki niepozorny niby cienias a potrafi wygrać lepszymi i Liechtenstein szkoda gadać.
* Niemcy w obecnym stanie to drużyna ogÓrów, Niemcy w budowie dlatego z nimi wygraliśmy. Niemcy grali na poziomie Polaków – raz Niemiec tracił piłkę raz Polak. Gdyby wpuścili Wolfa kilka minut wcześniej to może Niemcy by wyrównali Xd Teraz są słabi i niedoświadczeni ale za kilka mogą powrócić do czołówki. A Polska?
* Polacy grają antyfootball Polacy grają niechlujnie trzy podania i tracą piłkę nie mają własnego stylu gry jakby skleili randomowy zespół z ulicy. Zawsze to samo, mecze z polakami brzydko się ogląda a reprezentacja wygrywa głównie z cieniasami i aż dochodzi do mundialu i dostaje wpierdziel od drużyny z którą powinni wygrać, remis z mistrzami lub przegrany mecz o wszystko i wygrany mecz o honor. Przegrać z Mołdawią to wstyd. Niepotrzebna jest ta cała machina reklamowa i pozytywne myślenie eee 2:0 to bezpieczny wynik i na wakacje. A tu dupa ekipa z dolnej ligii zmiażdżyła psychicznie ekipę z pierwszej 30-tki w rankingu. Wstyd, hańba i żenada. Zmiana trenera nic nie da bo drużyna; ich nastawienie i umiejętności jako całość jest do dupy. Nawet z najlepszym trenerem będą cierpieć.

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 4