Wpis z mikrobloga

Szokujące wiadomości z Białegostoku.

SZOK! SENSACJA! Jagiellonia jednak będzie grała w Białymstoku.

Tego co się władze Jagiellonii zdążyły nakompromitować przez ten tydzień to im jednak nikt nie zabierze.

A jeszcze w międzyczasie udało się #!$%@?ć zdjęciami z Sasinem i Kosickim.

Jagiellonia powoli robi się jak reprezentacja Polski. Nikt specjalnie nie będzie tęsknił jakby spadli.

#ekstraklasa #pilkanozna
  • 6
  • Odpowiedz
@2aVV: Ale to co władze miasta sobie podkopały dołków pod sobą to ich. Niby miasto wygrało, ale wizerunkowo kolejny kamyczek do ogródka po patodeweloperce(która w tym zamieszaniu też była w tle) i słynnym kiblu. No i dawno nie widziałem takiego poparcia dla klubu od kibiców jak teraz.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Pertkiewicz robił co się da, ale z lokalnym betonem i układzikami nie wygra


@michalglus: Lokalny beton czyli kto? Jakby nie patrzeć właściciele Jagiellonii czyli pracodawca Pertkiewicza.

po patodeweloperce(która w tym zamieszaniu też była w tle) i słynnym kiblu


@Marekboss: Jak poznać, że ktoś kompletnie nie wie co się dzieje w Białymstoku? Odwołuje się do kibla.

Naprawdę można (a nawet trzeba) pożartować sobie z tej "inwestycji", ale bez przesady. Truskolaski rządzi
  • Odpowiedz
@2aVV: W Białymstoku mieszkam od 4 roku życia więc coś nie coś wiem co tu się dzieje. Kibel wspomniałem z racji tego że to w Polskę już poszło, a jego cena nie chcę powiedzieć że by pokryła tą kość niezgody między klubem a miastem ale z pewnością by ją zmniejszyła.

I tak Białystok nie wygląda tak źle, chociaż za kilka decyzji o budowie "apartamentowców" należałaby się kara śmierci za bezpowrotne zniszczenie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
i opór mieszkańców, bo nie trudno sobie wyobrazić jak to wpłynie na osiedle


@Marekboss: No właśnie dosyć trudno to sobie wyobrazić. Mieszkańcy mają prawo protestować tak jak protestują przeciw obwodnicom, masztom 5G, fartom wiatrowym czy czymkolwiek co sobie wyobrazimy. Jednak jak słyszę o "parku kulturowym" to zastawiam się; co takiego do ochrony jest na Dojlidach?

a jego cena nie chcę powiedzieć że by pokryła tą kość niezgody między klubem a miastem
  • Odpowiedz