Wpis z mikrobloga

Każdy chłop bez względu jakie karty rozdał mu los od matki natury a raczej kiepski wybór naszych matek powinien przynajmniej raz w życiu być w relacji długoterminowej z kobietą która nam się podoba aby poczuć obopólne uczucie szczerego pożądania, bliskości, namiętności, zaangażowania, przytulenia, wsparcia, poczucia, że komuś na tobie zależy, poczucia tęsknoty za drugą osobą, uśmiechów, spojrzeń, dokuczania, małych gestów, mówienia czułych słów żeby miał te yebanee disnejowskie motyle w brzuchu na widok naszej różowej, żeby doznał te najlepsze chwile dla jego mózgu w postaci dopaminy,oksytocyny,serotoniny itp żeby poczuł, że żyje i miał co wspominać nie zależnie od tego jak skończy sie taka miłosna romantyczna relacja.

Niestety nie każdy zazna tych uczuć i z biegiem czasu w dzisiejszym społeczeństwie będzie coraz więcej magików coraz więcej desperatów i frustratów, coraz więcej zawistnych zgorzkniałych chamów z różnymi zaburzeniami psychicznymi coraz więcej będzie morderstw i gwałtów co już jest bardzo widoczne, rozpuszczona hipergamia i postępująca globalizacja na sterydach będzie zbierać krwawe żniwa i niewinne życia każdego dnia i nie ma co wypierać tego faktu, brak tego degraduje naszą psychike chroniczna samotność pustka i bez sens nie jest wskazana dla naszego gatunku, żadne pasje, hobby sport, podróże neetowanie nie załatają tego nie oszukamy mózgu nawet jeśli to tylko na jakiś czas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czego wam i sobie życzyć nie mam pojęcia nie mam też żadnych rad chyba że wy macie jakiś pomysł ?

#blackpill #samotnosc #depresja #przegryw #logikarozowychpaskow #p0lka #psychiatria
TTedbundYY - Każdy chłop bez względu jakie karty rozdał mu los od matki natury a racz...

źródło: njkjojo

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Optymistyczny scenariusz: Blackpill powolnie wchodzi do mainstreamu, szczególnie w Polsce. Samoświadomość GenZ o procesach opisanych przez blackpill spowoduje przystopowanie tych procesów (jak simp dowie sie ze jest simpem to zmniejszy swe simpowanie, laski samoswiadome tego jak szczęka, wzrost itd wplywa na atrakcyjnosc będa bardziej rejectowały te czynniki u chadów).
  • Odpowiedz