Wpis z mikrobloga

@Ashurbanipal: Normalni ludzie rozumieją co czytają i nie są zafiksowani na żadną ideologie i nie piszą ideologicznych farmazonów ktore nijak sie mają do dotykanego tematu! Rozumiesz ( )
  • Odpowiedz
@Ashurbanipal: Ja ci nie dowalam (ʘʘ) ja ci sie starałem wytłumaczyć ale jak mi napisałeś że odbiegam od tematu bo nie rozumiesz to jest mi przykro ¯\(ツ)/¯ I naprawde musisz mieszkać w lesie bo cały kwik o Melona trwa na dobre od zeszłego roku albo masz pamięć złotej rybki ¯\(ツ)/¯ (ʘʘ) ( )
  • Odpowiedz
@Ashurbanipal: To ci właśnie wytłumaczyłem (ʘʘ) a ty dalej Ni Fersztejen () Naprawde musisz mieszkać w stu milowym lesie ( ) Albo musisz być mało lotny żeby wyłuskać kontekst ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Ashurbanipal: Cis/cisgender oznacza po prostu osobę, która identyfikuje się ze swoją biologiczną płcią, czyli circa 99% osób. Aktywiści ruchów trans (transgender to przeciwieństwo cisgender) natomiast, gdy nazywają kogoś "cis", używają tego określenia – będącego w istocie nowomową, jak to ująłeś – bardzo często pejoratywnie (frazy typy "cis white men" raczej nigdy nie są wypowiadane w celu powiedzenia o tej grupie czegoś miłego), stąd Musk stwierdza, że Twitter nie będzie tolerować adresowania
  • Odpowiedz