Wpis z mikrobloga

@wirus133: Odpowiadam, bo Polacy lubią jak się ich wykorzystuje pod każdym względem. Mentalność niewolnika w tym narodzie jest bardzo silna i tak pozostanie. Pokrzyczą, oburzą się, będą narzekać, ale na wybory nie pójdą, na protesty też nie, "bo co to zmieni?" i tak się to życie w wielkiej Polsce toczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Odkamieniacz: To nie tak.
Orlen nie obniży ceny, bo trzeba paliwo Ukrainie na wojnę dostarczać.
Wszystkim zainteresowanym proponuję przejechać się w dowolny weekend autostradą A4 pomiędzy węzłami Rzeszów - Przemyśl - Korczowa. Same ukraińskie cysterny z wog i inne śmigają tam i z powrotem 24h/7dni w tygodniu.
@wirus133: widzę, że wczoraj w całej Polsce równo podnieśli o 15 gr. a jak obniżali to o kilka gr.
dobrze, że u mnie we wsi jest "system szybkiego ostrzegania zmian cen na stacjach" tzn zawsze jak jest podwyżka albo obniżka to najpierw jest na orlenie a dzień później na na takiej prywatnej stacji i na moya, udało się zatankować ON ze zniżką po 6,06 zł dzisiaj jak jechałem z pracy to
@wirus133: W mojej ocenie Orlen prowadzi ostre zbieranie kasy na inwestycje bo jeśli przecież z 2035 ma być zakaz spalinowych to ta firma musi przez najbliższe 15 lat dokonać transformacji z obecnego sektora w inny bo przestanie istnieć. Ot cała tajemnica.