Wpis z mikrobloga

Ryszard Petru:

Jak Pan pisze na Twitterze, że zlikwiduje ZUS, to Pan sobie żartuje, czy mówi na poważnie?


Slawomir Mentzen:

Ja mam taki slogan „Żeby w Polsce było lepiej, trzeba zlikwidować PIT, CIT, VAT, ZUS, PiS, PO, PSL, SLD, TVN i TVP” - nie jest to program polityczny, to jest żartobliwe hasło, natomiast nie lubię tłumaczyć żartów. Ten żart jest tak oczywisty, że każdy go rozumie, poza niektórymi dziennikarzami i chyba Panem.


xDDDD
Czyli ZUS, PIT, CIT, VAT i cała reszta zostanie, a Mentzen z kolegami będą tańczyć na garbach konfederatów za publiczne pieniążki. Bo to był tylko żart, w rzeczywistości nic nie chcemy zmieniać, bo nic nie potrafimy xDDDD

No ale widocznie komuś pasuje bycie walonym w kakao, ważne żeby ten #!$%@? był odpowiednio gruby i od zaufanego partnera xDDD

Najzabawniejsze że powyższy fragment udostępniła sama Konfederacja na Twitterze jakby to miało być jakieś ZAORANIE Petru

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka
  • 14
  • Odpowiedz
Nie no ziomek, ten wolny rynek to żart był, taki oczywisty że przecież każdy go zrozumiał, nam naprawde chodzi o to żeby wprowadzić katotaliban, to wysmiwanie koalicji z pisem to też zarcik był, tak naprawde w nią wchodzimy byle by do koryta się dostać, może nam coś jarek zostawi jak kukizowi.
  • Odpowiedz
@niochland: Jak koleś leci żartem dość oczywistym to "źle", jak inny koleś leci tylko merytoryką to źle (kiedyś Gwiadowski) bo nikt tego słuchać nie chce.

Jak czytam te Wasze wypociny to się nie dziwie że PIS i PO się trzyma tak mocno przy władzy. Byłem ostatnio z ciekawości na wiecu Tuska w Poznaniu i on gadał tak okrągłe i ogólnikowe kocopoły ("Kaczyński ma pełne pory", "PiS morduje kobiety") odwołujące się tylko
  • Odpowiedz
Czyli ZUS, PIT, CIT, VAT i cała reszta zostanie


@niochland: nie no reszta raczej nie zostanie. Ci zamordyści z pewnością spróbują wprowadzić dyktaturę i pozbędą się PiS, PO, PSL, SLD, TVN
  • Odpowiedz
@niochland: jak to jest w konpederastami, ze ich nikt nigdy nie rozumie oprocz kucow i wszystko zawsze jest wyciagniete z kontekstu? xD trzeba miec ruski mental zeby ich rozumiec czy o ki wuj tu chodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@niochland: "No ale widocznie komuś pasuje bycie walonym w kakao, ważne żeby ten #!$%@? był odpowiednio gruby i od zaufanego partnera xDDD"

Pis i Po cię w dupala nie walili? Walili. Na kogo będziesz głosował?
  • Odpowiedz