Wpis z mikrobloga

@Jabby: Ja nie śledzę za bardzo poczynań konfy, ale to mnie trochę zaskoczyło, bo widziałęm wiele wypowiedzi ludzi popierających konfederacje gdzie przekonywali, że to jest zajebisty pomysł który rozwiąże wiele problemów.

A teraz czytam komentarze, że przecież wiadomo, że to był żart.
  • Odpowiedz
@Jabby jesteśmy poważną partią, prowadzimy politykę żartami - jak coś spieprzymy i ludzie się #!$%@?ą to powiemy, że to żart taki! Ale hej, przynajmniej nie jesteśmy PiS ani PO (to samo zło!) więc głosujcie na nas!
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi:

bo widziałęm wiele wypowiedzi ludzi popierających konfederacje gdzie przekonywali, że to jest zajebisty pomysł który rozwiąże wiele problemów.


Memcen Schrodingera - obniżymy podatki, ale wam ich nie obniżymy, a członkowie naszej sekty i tak na nas zagłosują.
  • Odpowiedz
@Jabby: wykopki orientują się że Memcemy i konfa to populiści. Ja ich skrśliłem przy okazji strajku kobiet. Są memem nic więcej. A teraz jeszcze marzy im się pobór dla młodych kuców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Memcen Schrodingera - obniżymy podatki, ale wam ich nie obniżymy


@vulfpeck: A najlepsze, że jak w końcu w przypadku jakiegoś jednego podatku faktycznie powiedział, że chce go obniżyć, to w kwestii finansowania rozbrajająco stwierdził, że z długu, bo mamy mały i można śmiało zwiększać xD

Nowa jakość w ekonomii i polityce
  • Odpowiedz
@maczeta31: masz inne poglądy i to szanuję, ale dla mnie to było podsumowanie ich podejścia do wolności, bo tu nie chodzi bezpośrednio o kobiety. Wolność jest fajna póki zgadza się z ich poglądami. Dla mnie są skończeni.
  • Odpowiedz
ale utrzymywanie jej przez następne dziesięciolecia jest realne? XD


@Chris_Karczynski: Wbrew pozorom tak.
O ile nie zniesiemy składek zus, to wraz z wymarciem ludzi starego systemu - fus będzie się lepiej bilansował. Tak - emerytury będą niske, ale blians będzie bliższy zeru
  • Odpowiedz