Wpis z mikrobloga

Już pomijam fakt, że RYSZARD PETRU zezłomował wielkiego Mentzena, to Sławek wypadł dziś tragicznie. Likwidacja ZUS to hehe żarcik był, niższy wiek emerytalny dla kobiet, pobór wojskowy obowiązkowy, o hehe skończył się czas to nie odpowiadam, bo trudne pytanie.
To ciągłe nerwowe zerkanie na prowadzących z głupich uśmieszkiem typu "patrzcie, o jakie głupoty mnie ten lewak pyta hehe. Maskuję to jaki jestem zestresowany i skonfundowany, że zaraz moje hasła programowe okażą się bujdą".
Chłop ogólnie od zawsze mi nie leżał, wygląda na bardziej śliskiego i niedojrzałe doktorka od filozofii XD niż na poważnego faceta do rządzenia krajem, a dziś to jeszcze dobitnie potwierdził.
#mentzen #polityka #konfederacja #petru
Pobierz rales - Już pomijam fakt, że RYSZARD PETRU zezłomował wielkiego Mentzena, to Sławek w...
źródło: maxresdefault
  • 2
@rales: no niestety, debata polityczna wymaga czegoś więcej niż cytowania chłopaków z baraków na tik toku i wciskania populizmów przy hehe piwku. Stanowski i Petru to i tak jest tylko apertif, bo tu się chociaż mógł wiedzą ekonomiczną bronić, jestem ciekaw jaką Sławek będzie miał mordę jak go w obroty weźmie Czarzasty, Kamysz, Trzaskowski, a na końcu Tusk, i się okaże, że rozmowa z politykiem z 20 letnim doświadczeniem to nie