Wpis z mikrobloga

@Damian_TS czemu jako firma która tak promowała Aleksandra Sobierajskiego tak się wysraliscie na niego po jego śmierci i nawet posta nie wrzuciliscie na ig? Chłop już parę tygodni nie żyje a większość pewnie nawet nie jest tego świadoma, no ale wiadomo, lepiej ciągle wrzucać te posty z cyckami i dupa na wierzchu i kreatyna na drugim planie
A argument że #!$%@? mu od towaru chyba nie jest zbyt dobry bo nie zapominajmy co się działo z Wojtkiem

#kfd #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
Widać, że ktoś z najnowszego filmu szeryfa2703. Skąd wiesz jaka była przyczyna śmierci chłopaka? Skoro rodzina nie udostępniła informacji o jego śmierci, to nie na miejscu firmy KFD byłoby rozpowszechnianie tej informacji. Pozdro siła. Nie kręćmy dramy bez informacji.
  • Odpowiedz
@kacper635: Już skomentowałem to nieco ponad miesiąc temu. Nic się nie zmieniło. Najbliższy członek jego rodziny nadal prosi, aby nie wypowiadać się na ten temat publicznie. Uszanowaliśmy tę prośbę.
Damian_TS - @kacper635: Już skomentowałem to nieco ponad miesiąc temu. Nic się nie zm...

źródło: wykop

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Damian_TS to zwracam honor, nie widziałem tego komentarza i tego podobnego wpisu
tak czy siak nawet po filmach na kanale kfd widać że jest to już dość głośne bo jest pełno nowych komentarzy w których ludzie piszą o tym
  • Odpowiedz
Najbliższy członek jego rodziny nadal prosi, aby nie wypowiadać się na ten temat publicznie. Uszanowaliśmy tę prośbę.


@Damian_TS: Co nie przeszkodziło połykowi rzucić się na to mięso i nagrać. ( _)
  • Odpowiedz