Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja I co, Ukraina już odbiła Krym i stoi pod Moskwą? Trochę nie czytałem tagu, ale przecież pamiętam jak czytałem miesiąc temu, że jak zacznie się ukraińska ofensywa, to wszyscy ruscy spłoną albo uciekną w ciągu tygodnia, więc mam nadzieję, że nasi wykopowi eksperci się nie pomylili. Więc co, rzeczywiście tak się dzieje?
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@Koniasz: Wszyscy ruscy mają zerowe morale i uciekną na sam widok leoparda, tak było, nie zmyślam. Spróbujesz wytłumaczyć wykopkom, że leopardy nie będą wunderwaffe, bo miażdżącą większość czołgów podczas tej wojny jest niszczona za pomocą artylerii czy ppk, więc skuteczność leoparda w walce bezpośredniej z jakimś T-72 ma praktycznie zerowe znaczenie, to zostaniesz onucą xD
  • Odpowiedz
Wszyscy ruscy mają zerowe morale i uciekną na sam widok leoparda, tak było, nie zmyślam. Spróbujesz wytłumaczyć wykopkom, że leopardy nie będą wunderwaffe, bo miażdżącą większość czołgów podczas tej wojny jest niszczona za pomocą artylerii czy ppk, więc skuteczność leoparda w walce bezpośredniej z jakimś T-72 ma praktycznie zerowe znaczenie, to zostaniesz onucą xD


@Rimbolo: Przecież większość ludzi tak samo jak wykopów myśli że czołg służy do walki z innym czołgiem
  • Odpowiedz
  • 0
@Koniasz: Całkowita zgoda, dlatego ten tag przeglądam bardziej dla beki z łowców onuc, bo poważnie nie da się traktować 98 procent tego, co tutaj można przeczytać xd
  • Odpowiedz