Wpis z mikrobloga

Zgodnie z oczekiwaniami Sławek zezłomował Ryśka, który rzucał tylko populistyczne hasła, a gdy przychodziło o szczegóły nie potrafił się wytłumaczyć. Do tego te sofizmaty i próba wkładania do ust Mentzenowi czegoś czego nie powiedział, lol.

Najbardziej mnie rozwalił jak przyrównał dywersyfikację w służbie zdrowia z prywatyzacją Orlenu, nie ważne, że to kluczowa dla bezpieczeństwa państwa spółka (podobnie jak Lotos, a wcześniej Telekomunikacja Polska i osoby odpowiedzialne za to powinny zostać surowo rozliczone), nie ważne że jedyne firmy, które byłyby w stanie kupić takiego molocha są bogatsze niż cała Polska, nie ważne że to kura znosząca złote jajka, która przynosi budżetowi miliardy, ważne że jest państwowa i trzeba ją sprywatyzować za wszelką cenę, lol.

Podobnie było z likwidacją gotówki, nie wprost przyznał, że gotówka prędzej czy później zniknie, a on sam preferuje płatność bezgotówkową. Dobrze, że przynajmniej był szczery.

#konfederacja #bekazlewactwa #polityka
Bethesda_sucks - Zgodnie z oczekiwaniami Sławek zezłomował Ryśka, który rzucał tylko ...
  • 23
@Bethesda_sucks: na większość? Albo populizm i cynizm to jest według ciebie odpowiedź. Szczególnie przy pytaniu o Unii europejskiej, nie potrafił się wypowiedzieć rzeczowo, tylko wymijał, bo wie, że gdyby powiedział zgodnie ze swoimi poglądami, to by stracił parę % xD Ja spodziewałem się, ze konfederaci będą zaklinać rzeczywistość, niezależnie od tego jak Sławek by wypadł, ale przynajmniej mógłbyś siedzieć cicho, bo pisząc o Memcenie orającym Petru to, nawet twardogłowi konfederaci mogą
na większość?


@Trixie: Aha, czyli zero konkretów, typowy neuropek.

Szczególnie przy pytaniu o Unii europejskiej, nie potrafił się wypowiedzieć rzeczowo


@Trixie: No właśnie zaczął się wypowiadać rzeczowo, ale to że pytanie było debilne to inna sprawa. Powiedział, że UE to świetny twór jeśli chodzi o wolny handel, dalej nie dokończył, ale chodziło też o swobodny przepływ towarów, usług i obywateli UE, a nie imigrantów ekonomicznych spoza tej strefy.

To pytanie
No właśnie zaczął się wypowiadać rzeczowo, ale to że pytanie było debilne to inna sprawa. Powiedział, że UE to świetny twór jeśli chodzi o wolny handel, dalej nie dokończył, ale chodziło też o swobodny przepływ towarów, usług i obywateli UE, a nie imigrantów ekonomicznych spoza tej strefy.

@Bethesda_sucks: właśnie to jest idealny przykład jego cynizmu, bo pytanie było kompletnie o czymś innym i nie potrafił na nie odpowiedzieć inaczej, niż takim
Obejrzałem ten podlinkowany filmik i to zbiór przejęzyczeń.
Żaden sekret że Petru się przejęzycza, praktycznie w każdym z tych przypadków można zrozumieć o co mu chodzi i fundamentalnie nie są to głupie rzeczy.
Gość ewidentnie ma jakiś problem z tym który nie wiem z czego się bierze ale nie znaczy to że mówi które są głupie lub kłamie.

Sławek za to kłamie co chwilę czy to z podatkami które niby ma usunąć