Wpis z mikrobloga

  • 0
@BurzaGrzybStrusJaja: yy wiem, inna sprawa, że ich dochody w zasadzie wzrosły o wartość inflacji i nic nadto.... takze nie przesadzał bym że fundamentalnie w spółce coś przełomowego się stało
Poza tym chodziło mi wyłącznie o aspekt behawioralny, gdzie PLTR zaskoczył z opóźnieniem.
W teorii Snapchat tez ogłaszałrestrukturyzacje, mieli #!$%@? 20% workforce tylko coś za bardzo dalej niewiele słychać. by się załapać na odbitke w której też uczestniczy przecież FB który nijak
@wuwuzela1: Nieno fb z tego co pamietam mocno kombinuje z reklamami AI, ale tez FB był mocno niedowartościowany jak spadł do 90 XD
W sumie może ten snapchat faktycznie wywalić jak powiedzą ze 20x AI na kolejnym sprawozdaniu finansowym :D
Ja teraz przyglądam się takiej firemce co robi zdjęcia Ziemi bardzo wysokiej rozdzielczości. Na razie robią bodajże 15 fotek w ciągu dnia, a w przyszłości maja to wyskalować do obrazu niemalże
  • 0
W sumie może ten snapchat faktycznie wywalić jak powiedzą ze 20x AI na kolejnym sprawozdaniu finansowym :D


@BurzaGrzybStrusJaja: no oni tez zarabiają na reklamach wiec nie ma zadnych przeszkód xd

W PL było tak z bankami, że po odparciu ruskich spod kijowa odbiła gieła i banki wystrzeliłu oprócz milenium i mbanku. No i potem te 2 też wyrąbało mocno w górę, tyle, że z dużym lagiem.
@wuwuzela1:
Np. Facebook nie tylko pozycjonuje reklamy, ale chce zbudować narzędzie wspomagane AI które będzie tworzyło reklamę pod danego użytkownika. Reklama tego samego produktu będzie wyglądać inaczej w zależności komu się wyświetla - future is now, old man :D
Ostatnio FB tez ogłosił dodanie do fb „threads” co ma być odpowiedzią na Twittera i pewnie zagospodarowaniem tych niezadowolonych z rządów Muska