Wpis z mikrobloga

Siemka. Po 12 latach kupiłem sobie rowerek no i zamiast amorka SR Suntour XCR Air Rl-R-29″, dostałem ROCK SHOX Judy Silver TK.. nie ukrywam, że się trochę #!$%@?łem mimo, że pewnie dużej różnicy w pracy pewnie nie ma..
Żądać reklamacji/wymiany czy taki amortyzator ujdzie? I jeden hój?
#rower #rowery #centrumrowerowe
  • 14
  • Odpowiedz
@klefonafide: Niby jo.. ale wiesz ja specjalnie kupiłem ten rower, bo jako jedyny w tej cenie miał powietrzny amor ten suntour i gdybym chciał sprężynowy, to kupił bym inny. Nie ważne czy cena jest niższa czy wyższa, ale o sam fakt, że wysłali mi produkt niezgodny z opisem i to mnie trochę #!$%@?ło, bo czegoś takiego nienawidzę. I teraz już sam nie wiem, bo potrzebuję roweru na sobote i mnie w
  • Odpowiedz
@kanratS: czaję, zawsze warto odezwać się do sklepu, że rower niezgodny z opisem, może zaproponują jakieś ciekawe rozwiązanie, jeżeli nie będzie Ci odpowiadało to odeślij rower
  • Odpowiedz
@kanratS: jesteś pewny że ten ROCK SHOX jest sprężynowy. Bo jest też w wersji powietrznej i wtedy osobiście bym napisał do sklepu że jest cos nie tak ale roweru bym nie odsyłał. Natomiast jeśli faktycznie jest sprężyna to bym odesłał albo poprosił o wymianę amortyzatora
  • Odpowiedz
@melba: Ma pokrętło "preload", więc raczej sprężyna? No i rower to Lapierre edge 7.9 z innych sklepów i na strone sprawdzałem, że jest też wersja właśnie z rockshoxem sprężynowym, więc to jest na 100% sprężyna..
  • Odpowiedz
@kanratS: no to lipa faktycznie, a sam polecałme ten rower innym. Ale też dziwna sprawa bo na zdjęciach w centrumrowerowym owszem jest ROCK SHOX ale wersja powietrzna.
Pisz/dzwoń do sklepu jak chcą załatwić sprawę, jak będą mieli wywalone to odeślij i wystaw opinie.

Jeszcze na pepperze jakiś typ pytał bo była nieścisłość w opisie i pisali że jest suntour https://www.pepper.pl/promocje/rower-mtb-lapierre-edge-79-29-deore-sr-suntour-xcr-air-mt200-688051
i pewno po tym zmienili opis
albo mają nieżły burdel albo
  • Odpowiedz
@melba: Imo ja zamawiałem z ich strony i na tym zdjęciu widzę Suntour'a powietrznego, a nie rock shoxa :P
https://www.centrumrowerowe.pl/rower-mtb-lapierre-edge-7-9-pd30089/

Dodam jeszcze, że jak zamawiałem w niedzielę, to na stronie dostępny był tylko kolor piaskowy (na zdjęciu masz biały) i może tu jest ten myk? Może w kolorze piaskowym jest ten rock shox, a w białym suntour.. nie wiem. Napisałem, z prośbą wymiany.
  • Odpowiedz
  • 0
@kanratS nie to ja źle popatrzyłem, ewidentnie ie xcr air jest na zdjęciu.
Pepper to tylko stronka do informowania o promce więc opis na stronie gdzie zamawiasz jest wiążący.
daj znać jak się to skoczy bo jestem ciekaw :)
  • Odpowiedz
@melba: No niby zapronowali mi rabat jak innym na pepperze, ale sam już nie wiem czy się uprzeć i wymagać wymiany na ten drugi i #!$%@?. I już #!$%@? na cały tydzień, a to dopiero wtorek..
  • Odpowiedz