Wpis z mikrobloga

Inżynieria obliczeniowa czy informatyka techniczna na #agh #wimiip . programy obydwu wydają się bardzo podobne, na technicznej jest więcej o metalurgii co bardziej przekonuje żeby tam nie isc. pytanie czy są tu jacyś aktualni studenci którzy podzielili by się doświadczeniami z obydwu kierunkow?? Są jakieś bardziej znaczące różnice z życia uczelni niż stricte patrząc na syllabus, czy jeden pies? pozdrawiam
  • 7
  • Odpowiedz
@kazekeeee: Raczej większą rolę w przyszłości odegra to czy będziesz sam się dokształcał i prowadził inne aktywności niż sam kierunek który będziesz studiował. Na pewno informatyka lepiej brzmi.
  • Odpowiedz
  • 0
@PlanetHell z tego zdaje sobie sprawe jak najbardziej, temu tez mysle o agh, ponieważ jaraja mnie kolka naukowe które tam mają. co masz na myśli brzmi lepiej? w sensie nazwa, plan zajęć czy jak?
  • Odpowiedz
  • 1
@wojak150 wiem, słabo mi poszła matura i wynik będę miał na styk żeby isc np na stosowana na fizycznym, temu obmyślam plan "bezpiecznego miejsca" bo na tym wydziale progi są wiele niższe. temu tez właśnie, gdybym miał wybierać z tych dwóch to chylę się bardziej ku obliczeniowej, bo w syllabusie mniej było tych metalicznych zapychaczy. choć wiadomo, jedno jest napisane, inaczej w realu
  • Odpowiedz
@kazekeeee: Na co ostatecznie poszedłeś? Miałam podobny problem i wybrałam inżynierię. Teraz się zastanawiam czy to był dobry pomysł xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Duoo Finalnie bardzo spontan decyzja, 4h przed końcem rekrutacji wybrałem Mikroeletornike na EAIIB XD. Bo tez mnie w sumie jarała, a niby "lepszy" wydział. A co do wyboru twojego to pisali na grupie ze to dosłownie to samo, nawet niektóre zajęcia mają wspólnie. Na obliczeniowej więcej matmy mniej gowna o metalach i materiałach więc dobry wybór.
  • Odpowiedz