Wpis z mikrobloga

Znacie te uczucie jak oglądacie latami jakiś serial i po ostatnim odcinki czujecie coś w rodzaju pustki i smutku, że się skończyło? No to właśnie ja teraz. Człowiek z różnym nasileniem obserwował uniwersum od 2016 roku w zasadzie założyłem konto na wykopie tylko dla konona i na naszych oczach tak jak przez ostatnie 2 lata uniwersum zdychało tak dzisiaj jest jego koniec definitywny, nie ma niczego. łosia nie ma, mexyk odcięty, majora nie ma, lejtnant nie żyje, fiodor odcięty, niemiec się #!$%@?ł został jedynie konon który aktualnie jest już 60 letnim staruszkiem co ledwo kontaktuje. #kononowicz #patostreamy
  • 13
@KrzysztofSuchodolski: dla mnie osobiście najciekawsze jest w tej śmierci, że myślałem, że knur wykituje jakoś niedługo, i wtedy ludzie przerzucą się na majora, skoro knura już nie będzie, a tutaj knur każdego przeżyje.

No ale tego, samej szkolnej nie ma co oglądać, w sędziszowie się cokolwiek działo. Teraz pewnie jakieś shoty z lamentu knurzego będą ciekawe, ale poza tym to już rip dla universum
@KrzysztofSuchodolski: szczerze mówiąc nie rozumiem tej narracji o "nagłym zakończeniu lubianego serialu" (już drugi wysoko wyplusowany wpis w tym tonie widzę). Lepszym porównaniem by było "serial, który po 4 dobrych sezonach zaczął tracić na jakości i oglądalności, a twórcy ciągną go dalej i mamy już 13 sezon z zupełnie innymi wątkami, #!$%@? aktorami i tandetnym scenariuszem".

Szkolna umarła jakoś w 2020.