Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nawet z takim zbydlęceniem w oczach


@AlienFromWenus: to najgorsze. oni maja mniejsze iku od nas i to fakt, w dodatku to calkowicie odmienny krag kulturowy. trzeba byc madrym.
  • Odpowiedz
Jak już zamieszkałam w akademiku i się okazało że sporo tu hindusów, czarnych i innych takich, to mnie jakieś obrzydzenie wzięło.

Nie śmierdziało od nich żadnym piżmem ale i tak miałam do nich niesmak.


@AlienFromWenus: Jesteś po prostu rasistką.
  • Odpowiedz
@Pharos: nie :) kiedyś byłam bardzo tolerancyjna, bo nie znałam sposobu bycia tych ludzi. U białych też są rzeczy które mnie odrzucają, ale u czarnych jest to razy 5. Są głośniejsi np gdy idą ulicą. Sposób ich mówienia i bycia zalatuje arogancją. Do tego nie zachowują się jak na ludzi inteligentnych przystało, bardziej wygląda to na stadio, poprawiających klasę, sebków na wycieczce szkolnej po kampusie. Mierzwił mnie ich styl bycia. Nawet
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus No rzeczywiście dziwne, że w obcym kraju grupki osób z innych państw trzymają się razem. xD
Ludzie jak ludzie. ¯_(ツ)

Akurat czarnych nie uważam za specjalnie atrakcyjnych z wyglądu, ale co kto lubi, a najwyraźniej ktoś lubi i tyle.
Tobie się nie podobają bruneci, mnie się nie podobają jaśni blondyni, więc pewnie i komuś nie podoba się jeszcze coś innego. ¯_(ツ)
  • Odpowiedz
@alfka: ale mi się podobają bruneci xD ale nie aż tak czarni jak turasy xD może to ciemny blond się nazywa. Niektórym typom męskiej urody pasuje blond i rudy i dodaje im nawet więcej uroku, niż ma taki brunet, jak np mojemu niebieskiemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale uważam czarnoskórych (Afroamerykanów) za mimo wszystko atrakcyjniejszych niż wszystkich tych na wschód od habibich (nie licząc Japończyków, Koreańczyków itp)
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus No to albo ciemny blond, albo brunet. xD Go nie jest to samo.

Przy czym uważam, że w Turcji, czy na bliskim wschodzie, czy nawet w Afryce jest tak jak wszędzie. Tzn są faceci przystojni, przeciętni i brzydcy (i wszystko pomiędzy). ¯_(ツ)_/¯
Hindusi też się przecież zdarzają przystojni, tylko ten akcent... xD No chyba, że są wychowani w UK, to wtedy jest dysonans poznawczy, bo mówią z brytyjskim akcentem.
  • Odpowiedz