Wpis z mikrobloga

Ja to w sumie podziwiam umiejętność rozpoznania, że ktoś jest incelem czy tam konfiarzem po jednym wpisie jakiegoś anona w internecie


@ekjrwhrkjew: bo jak się nie ma argumentów to zaczyna się ośmieszanie, shaming jest często stosowany przez kobiety i lecą teksty typu prawdziwy mężczyzna by to i tamto, ma być ci poprostu głupio i zawstydzony masz się poddać jej sugestii. Wtedy trzeba uświadomić taką babkę żeby techniki ośmieszania sobie w buty
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: gdyby one miały taka sama zdolność w wyczuwaniu gwalcicieli tak jak w wyczuwaniu inceli to świat byłby dużo lepszy a p0lki szczęśliwsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie maja, bo kto wie, może nie chcą? Jakim trzeba być idiota żeby w nieznanym miejscu zadawać się z grupka 5(?) nieznanych osób i jechać z nimi w nieznane miejsce?
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto

każdy ma obowiązek minimalizować ryzyko zostania ofiara przestępstwa, niezależnie od płci

tym wariatkom z lewicy ubzdurało się w głowach, ze przestępca będzie miał ochotę słuchać o jej prawach, zanim popełni przestepstwo

autorka tego tweeta ma siano w glowie tak samo jak ofiara gwaltu
  • Odpowiedz
inżynier który gwałci i zabija ma to samo w głowie co mirek który uważa że ofiara była nieostrożna


@Ktore_to_juz_konto: no ale to prawda
Też byscie gwałcili i zabijali gdybyscie mieli okazje, a potem uwazalibyscie ze ofiara sama sie wam podlozyla
  • Odpowiedz
@InspektorDupa Napisałeś wpis w takiej formie jakbym popierał konfederację, co jest nieprawdą.Tak czy siak ja tam nie wiem na kogo głosujesz czy wgl głosujesz, ale po tych dwóch wpisach zaliczam cię do grupy debili po prostu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Niestety ale tylko jeden sort człowieka obrażał tę dziewczynę.
Normalni wyciągnęli lekcję w milczeniu, natomiast cała reszta musiała głośno wykrzyczeć swoje zdanie, bo w końcu raz do roku coś potwierdza ich rozumowanie.
  • Odpowiedz