Wpis z mikrobloga

Ja to się trochę znowu zastanawiam, przy okazji sprawy #anastazjazgrecji, kiedy w końcu mężczyźni z lewa i prawa dojdą do nieuniknionego wniosku, że religia była, jest i będzie jedynym sposobem na kontrolę gadziego mózgu #p0lka ? Tak, drodzy Panowie, feministki mają racje, religia to narzędzie opresji kobiet, i po temu została wymyślona. Mężczyźni od zarania dziejów zdawali sobie sprawę, że #blackpill to prawda i trzeba to jakoś zhakować, więc wymyślili opowiastki o piekle i gotowaniu się w smole przez całą wieczność za cudzołóstwo. Oni dobrze wiedzieli, że jak kobieta się nie będzie Ciebie bać to się, będzie z Ciebie śmiac. Wiedzieli też, że nawet największy twardziel nie jest w stanie przez całe życie, 24h na dobę nie ujawniać swoich emocji. Bo jak wiadomo p0lka, odczytuje pokazywanie jakichkolwiek emocji jako slabość. Wymyślili więc postać czada Jezusa, który stoi na straży ogniska domowego i ma każdą p0lkę na oku, przez cały czas. Genialne!
Towarzysz_Szmaciak - Ja to się trochę znowu zastanawiam, przy okazji sprawy #anastazj...

źródło: Jez

Pobierz
  • 14
@ekjrwhrkjew: tak tylko że opresyjno inwigilacyjny system chiński nie przejdzie w Europie za szybko a do tego czasu to całe zezwierzęcenie norm społecznych strawi praktycznie większość kraju.
@Towarzysz_Szmaciak: zgadzam się z postem ale niestety odrodzenie się Religi jest już niemożliwe. Tak naprawdę uważam że jedyną nadzieją w Klausie Szwabie bo dzięki temu że uda im się wprowadzić pewną formę dyktatury i rządu światowego i narzucić światopogląd który zdławi hipergamie. Jako fan teorii spiskowych uważam że covid był tylko testem i sprawdzeniem jak bardzo można zastaszyć społeczenstwo. Moim zdaniem szykowana jest fałszywa inwazja kosmitów i wywołanie globalnego strachu i
Hetmanow - @TowarzyszSzmaciak: zgadzam się z postem ale niestety odrodzenie się Relig...

źródło: Screenshot_2023-06-19-14-56-57-287_com.microsoft.bing

Pobierz
@Towarzysz_Szmaciak: poniekąd się zgodzę, ale dla mnie osobiście całe chrześcijaństwo jest religią wybitnie prokobiecą (patrz kult maryjny i jej objawienia, ogłoszone jako dogmat przez kościół), zwłaszcza przez ostatnie 200 lat, tylko islam w tej materii się nie zmienił i jest cały czas tak samo, tzn. antyfeministycznie mocno