Wpis z mikrobloga

Wracam wlasnie z tej kureskiej #terapia
Generalnie trafilem w zle miejsce bo osrodek terapii uzaleznien, jestem faktycznie uzalezniony od marihuany ale to moj najmniejszy problem wynikajacy z innych, glebszych, o czym caly czas wspominalem
Trafilem tam bo mama mi polecila bo jej kolezanka #dda znalazla tam pomoc a nie byla od niczego uzalezniona
Tez jestem dda i to o ta terapie mi bardziej chodzilo ale jak uslyszeli o ziole to mnie na uzaleznienia wyslali

I mialem dzisiaj krotka, mnie juz minutowa rozmowe z terapeuta magnificencja kierownikem calego osrodka starym cepem
Wbijam, mowie ze to raczej nie miejsce dla mnie a on ze spoko to konczymy wspolprace, ja mu mowie ze caly czas zalezy mi na tescie MMPI zeby sie wreszcie zdiagnozowac a ten ze slyszal ze pilem piwo w sobote to sie go pytam jak dlugo sie alkohol rozklada w organizmie zebym mogl ten test czysty zrobic a ten ze dla niego to nie jest wazne, konczymy wspolprace i uj
Ehhh i tak to wlasnie kuwa wyglada, beniz mi na pysk i tyle

#przegryw #depresja #psychologia
  • 7
zdaje się całościowo terapeuci/ośrodki zajmujący się uzależnieniami jak i okołouzelażnień (typu dda) są dosyć specyficzni i nie dla każdego. psycholożka mi kiedyś mówiła coś w stylu, ze potrafią nawet specjalnie nie oddzownić jak obiecali i zignorować pozornie pacjenta czy będzie sam się dobijał - jak nie będzie to mu nie zależało i takich im nie potrzeba bo źle rokują XD
@metalowa_zebatka:
@metalowa_zebatka mogę Ci tylko napisać, że to jest prawidłowa procedura. Ja poszedłem do ośrodka, bo jestem alkoholikiem i narkomanem. Dopiero, jak z tym zrobiłem pożądek, to zacząłem terapię dda. Rezultat końcowy oceniam celująco. Dla mnie jest zrozumiałe, że nie można wyleczyć przyczyn choroby, przed zaleczeniem objawów. Idź Miras tak jak Ci mówią, dla mnie to był zajebisty okres w życiu, jakbym na darmowe szkolenia chodził z rozwoju osobistego. zdrowia!