Wpis z mikrobloga

Dam głowę, że ze 2-3 lata temu w gorących widziałem wpis mireczka, który opisywał przygodę jaka go spotkała. Szło to jakoś tak, że gdy wracał z pracy zaczepiły go 2 młode i ładne dziewczyny chyba ze wschodnim akcentem i poprosiły, żeby pokazał im drogę do jakiegoś klubu, czy gdzieś, a że miał akurat po drodze to je zaprowadził. One po drodze chyba się rozmyśliły, ale próbowały zaprosić go do siebie do hotelu, żeby mu "podziękować za pomoc". No i mireczek stwierdził, że jednak odmówi bo bardzo lubi swoje nerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#anastazjazgrecji #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka
  • 17
  • Odpowiedz
@matluck: no jednak to trochę dziwne, że kobiety zapraszają obcego mężczyznę do siebie. Jakby mnie jakieś laski wyrywały na ulicy, to byłbym na 100% przekonany, że coś knują i na ich chacie czekają byczki z chloroformem i skalpelem. Albo klamką i laptopem, żebym im zrobił przelew
  • Odpowiedz
@YouCanCallMeBillieGates: chłopy niczym sie nie różnią w tym względzie, popatrz ilu obleśnych dziadów wypisuje na pv, podbija osobiście, oni są szczerze przekonani o swojej atrakcyjności (na jakiej podstawie, to nie wiem, może mechanizm wyparcia?).
głupich, naiwnych i napalonych naprawdę nie brakuje.
i weź pod uwagę, ze kiedy krew spływa do siura, to brakuje jej w mózgu.
nie ma nic łatwiejszego niż poderwać przeciętniaka przez atrakcyjną kobietę.
3 komplementy i chłop zwariuje
  • Odpowiedz
  • 8
@YouCanCallMeBillieGates Na "amerykańskiego żołnierza" to myślę, że akurat nabiera się podobna ilość Grażynek, co podstarzałych Marianków nabiera się na internetowe miłości z Tajlandii, które potrzebują przelewu na bilet lotniczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 5
@Emes91 jak mieszkalem w uk to byl tam typ z drugiej zmiany ktory mial dziewczyne w Tajlandii, ogólnie beka bo typ był kiepem i to bylo aż oczywiste, wraz z wysyłaniem pieniędzy bez widzenia siebie. w tym roku dowiedziałem sie maja 5 letniego synka xD
  • Odpowiedz
@Davidozz:

@matluck: no jednak to trochę dziwne, że kobiety zapraszają obcego mężczyznę do siebie. Jakby mnie jakieś laski wyrywały na ulicy, to byłbym na 100% przekonany, że coś knują i na ich chacie czekają byczki z chloroformem i skalpelem. Albo klamką i laptopem, żebym im zrobił przelew


Yep.
  • Odpowiedz
@matluck: Mnie nawet nie trzeba nigdzie zapraszać żebym uznał, że coś jest nie tak. W moim przypadku jako 174cm manleta z norwoodem 3 wystarczyłoby gdyby jakaś bardzo atrakcyjna dziewczyna chętnie ze mną rozmawiała na tinderze. To odrazu sprawiłoby, że widziałbym wtedy jedną z 3 opcji.
1) fake konto
2) jej konto ale zdjecia maja od 5 do 15kg mniej
3) coś innego jest z nią nie tak
  • Odpowiedz