Wpis z mikrobloga

trochę od ponad tygodnia #!$%@?łem 60h w D3 (będąc totalnym casualem/laikiem/noobem), bawię się super i najchętniej od razu bym kupił najnowszą część, ale trochę mam obawy, że zaraz mi się znudzi i #!$%@?ę dość dużo siana w błoto...
czy biorąc pod uwagę fakt, że D3 tak mi się spodobało i dużo już godzin #!$%@?łem, to po prostu nie zastanawiać się i kupować IV, czy może jednak trochę poczekać? (na niższą cenę, może na nowy sezon?)
#diablo #diablo4
  • 8
@kubarobotnik:

zrobiłem właśnie rift na 98lvl, mam 648 paragon, ciężko mi powiedzieć, czy to jest poważny "endgame"


W sumie skoro po tylu godzinach jest taki progres w dzisiejszych czasach, to nie wiem. Zapomnij o tym co powiedziałem xD
@kubarobotnik: Dopiero w sumie zacząłem i jeszcze mam ten "syndrom nowości", ale zdecydowanie lepiej się bawię przy Diablo 4 niż kiedykolwiek przy trójce, choć przy trójce spędziłem z 1000 godzin prawie od premiery. Jeśli podoba ci się trójka, to myślę że czwórka tym bardziej ci podejdzie, zwłaszcza że wydaje się być o wiele bardziej rozbudowana.