Wpis z mikrobloga

Pytanie do blackpillowców - jeśli odwołujecie się do psychologii ewolucyjnej i powtarzacie brednie że ściana dla kobiet nie istnieje a dla facetów owszem (xD) - to w jaki sposób ściana u kobiet ma nie istnieć bądź ma być bardzo łagodna w porównaniu do mężczyzn, jeśli możliwości reprodukcyjne kobiet kończą się w wieku 40-45 lat wraz z przekwitaniem, a facet może być płodny do samej śmierci?

Więc jeżeli bierzemy pod uwagę tak istotny dla ewolucji naszego gatunku fakt, to jak można pomijać bądź dewaluować kobiecą ścianę i wmawiać facetom że oni po 30-tce mają gorzej niż kobiety? xD

Owszem, ściana dla faceta istnieje ale tylko dla smutnego 40-letniego blackpillowca, który całe życie stracił na wegetacji przed komputerem, w swojej piwnicy, nigdy nie rozwinął się zawodowo, miał wywalone na to czym się żywi oraz na aktywność fizyczną i w to co się ubiera i nagle obudził się z ręką w nocniku że całe życie zmarnował na rzeczy które dawały mu tylko chwilową pozorną satysfakcję.

@Pozytywny_gosc @Fekalny_okuratnik @olaf_wolominski @CloudSpanner @RyouNarushima @itsoverforme32445

#redpill #blackpill #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #logikaniebieskichpaskow #frajerpill
  • 42
  • Odpowiedz
to w jaki sposób ściana u kobiet ma nie istnieć bądź ma być bardzo łagodna w porównaniu do mężczyzn, jeśli możliwości reprodukcyjne kobiet kończą się w wieku 40-45 lat wraz z przekwitaniem, a facet może być płodny do samej śmierci?


@Oskar_STS: Masz bardzo powierzchowne myślenie. Obecnie dużo kobiet wcale nie chce dzieci, a jak chcą to tylko z facetami, którzy spełniają ich oczekiwania w których wygląd jest bardzo ważny bo świadczy
  • Odpowiedz
@Oskar_STS: Załóż tindera dla 40letniej "pościanowej" przeciętnej kobiety i załóż tindera dla 40letniego przeciętnego mężczyzny w peaku SMV. Porównaj rezultatu.
Do tego większość kobiet nie rodzi dzieci tak czy siak więc argument o płodności to XD Tak samo argumenty o jakiś karierach, ubraniach i jedzeniu. Kobiety na to nie zwracają większej uwagi.
I odnośnie marnowania życia. Nie szkoda ci że zmarnowałeś tyle życia na nieudolne redpillowanie nas na tagu?
  • Odpowiedz
@Oskar_STS: Bo tu nie chodzi o możliwości reprodukcyjne? I nawet jeśli, kto by chciał być zapłodnionym przez jakiegoś starego dziada, by potem mieć dzieci z turbogównianymi genami?

Ściana dla faceta zaczyna się wraz z otrzymaniem DNA. Nieważne, co zrobisz, będziesz albo w rzeczywistości pożądanym przystojniakiem, albo bankomatem, do którego kobiety idą tylko po to, by wieść wygodne życie, i mają cię za śmiecia, i będą cię zdradzać, i ruchać na alimenty.
  • Odpowiedz
@Oskar_STS: Sorry, że się podepnę pod temat, ale skoro tu Cię mogę złapać to skorzystam, bo widzę, że dobrze się znasz na tych sprawach. Co sądzisz o sytuacji w której atrakcyjny fizycznie facet przed 40 mający dobrą pracę bierze sobie za partnerkę babkę mocno po 30, która ma dwójkę dzieci z poprzedniego związku?
  • Odpowiedz
@Oskar_STS
1. Zawsze pisałem że jedyny okres który można nazwać ścianą u kobiet to właśnie moment menopauzy.
Natomiast nie można nazywać ścianą wieku 30-40 bo to z żadną ścianą nie ma nic wspólnego.
2. Nawet gdy rozpocznie się menopauza kobieta będzie mieć większe powodzenie niż przeciętny facet w wieku 20 lat.
3. Mężczyźni wcale nie starzeją się wolniej, wraz z wiekiem tracą atrakcyjność w takim samym tempie jak kobiety. Umierają szybciej i
  • Odpowiedz
@Oskar_STS: Nie jestem blackpillowcem, ale przedstawię swoje zdanie:

Problem tzw. ściany jest bardzo, bardzo wyolbrzymiany, ale to też nie oznacza, że ściana nie istnieje.

Wiadomo, że nie da się porównać samotności 35-latka i samotności 35-latki, bo singielka w takim wieku zawsze dostanie więcej uwagi i zainteresowania, niż singiel.

Z drugiej strony jednak zwróćmy uwagę na to kto się takimi kobietami interesuje - rozwodnicy, simpy, desperaci (generalnie najgorszy sort facetów). Na mnie
  • Odpowiedz
  • 0
Masz bardzo powierzchowne myślenie. Obecnie dużo kobiet wcale nie chce dzieci, a jak chcą to tylko z facetami, którzy spełniają ich oczekiwania w których wygląd jest bardzo ważny bo świadczy o dobrych genach


@CloudSpanner: Taa a faceci na pewno nie chcą najlepszej opcji tylko biorą tą najgorszą xD Tak, wygląd jest ważny ale to działa w obydwie strony.

Kto będzie zainteresowany kobietą w wieku 40-45 lat? Najprawdopodobniej rówieśnicy lub starsi od
  • Odpowiedz
  • 0
Załóż tindera dla 40letniej "pościanowej" przeciętnej kobiety i załóż tindera dla 40letniego przeciętnego mężczyzny w peaku SMV. Porównaj rezultatu.


@RyouNarushima: Gościu, co mnie obchodzi tinder xD To nie jest w ogóle apka mająca za zadanie znaleźć męża lub żonę. Tam 90 procent ludzi nie szuka stałego związku, tylko seksu xD Co z tego że ona będzie miała jakieś branie jak będzie ono od jakichś spermiarzy albo typów którzy chcą zaliczyć i
  • Odpowiedz
  • 0
ciana dla faceta zaczyna się wraz z otrzymaniem DNA. Nieważne, co zrobisz, będziesz albo w rzeczywistości pożądanym przystojniakiem, albo bankomatem, do którego kobiety idą tylko po to, by wieść wygodne życie, i mają cię za śmiecia, i będą cię zdradzać, i ruchać na alimenty.


@n3ssunostaguardando: Ale tak samo jest u kobiety. Z brzydką nikt nie będzie chciał się zadawać a nawet jeśli znajdzie się jakiś facet to po to aby zaliczyć.
  • Odpowiedz
  • 0
Sorry, że się podepnę pod temat, ale skoro tu Cię mogę złapać to skorzystam, bo widzę, że dobrze się znasz na tych sprawach. Co sądzisz o sytuacji w której atrakcyjny fizycznie facet przed 40 mający dobrą pracę bierze sobie za partnerkę babkę mocno po 30, która ma dwójkę dzieci z poprzedniego związku?


@Costantino_Palmiotto_IX: Myślę że słaby deal dla faceta - no chyba że ta laska naprawdę dobrze wygląda, jest zadbana i
  • Odpowiedz
  • 0
Zawsze pisałem że jedyny okres który można nazwać ścianą u kobiet to właśnie moment menopauzy.

Natomiast nie można nazywać ścianą wieku 30-40 bo to z żadną ścianą nie ma nic wspólnego.


@olaf_wolominski: Porównaj sobie jak wyglądaja laski mające 30-40 lat od lasek 18-30 (peak SMV jest u kobiety w wieku ok. 23 lat) Chyba nie powiesz że taka 35-letnia kobieta nie chciałaby wyglądać młodziej.

Nawet gdy rozpocznie się menopauza kobieta będzie
  • Odpowiedz
@Oskar_STS:

Gościu, co mnie obchodzi tinder xD


Wydaje mi się, że największa aplikacja randkowa na świecie powinna cię obchodzić. Ale ty wiesz lepiej. I ludzie normalnie wchodzą tam w związki. Sam znam tego przykłady z prawdziwego życia. I jaka jest wg ciebie apka do szukania związków?

I w tej psychlogii ewolucyjnej pomijasz wskaźniki zdrowia i atrakcyjności. Czasem taka 40latka może wyglądać młodziej i lepiej od 25 latki. Tu nie chodzi o
  • Odpowiedz
@Oskar_STS:

Z brzydką nikt nie będzie chciał się zadawać

Problem w tym, że będzie. Po pierwsze, kobiety są ładniejsze, nawet te brzydsze wyglądają lepiej od brzydkich mężczyzn, i zawsze mogą też stosować makijaż. Powodzenia z naprawianiem manletyzmu z drugiej strony - żadne redpille nie wymażą instynktownej odrazy kobiet do niskich mężczyzn. Po drugie, mężczyźni mają w sobie zasilanego testosteronem wewnętrznego spermiarza i większość się mu poddaje, a kobiety nie.

Nie wiem
  • Odpowiedz
Taa a faceci na pewno nie chcą najlepszej opcji tylko biorą tą najgorszą xD Tak, wygląd jest ważny ale to działa w obydwie strony.


@Oskar_STS: Różnica polega na tym, że facet najczęściej zaakceptuje kobietę na swoim poziomie lub nawet niższym. W przypadku kobiety ta ma juz problem z zaakceptowaniem kogoś na swoim poziomie a przy sugestii związku z kimś gorszym dostaje bluescreena w mózgu.

Jeśli Ty chcesz obrać drogę w której
  • Odpowiedz
  • 0
Wydaje mi się, że największa aplikacja randkowa na świecie powinna cię obchodzić. Ale ty wiesz lepiej. I ludzie normalnie wchodzą tam w związki. Sam znam tego przykłady z prawdziwego życia. I jaka jest wg ciebie apka do szukania związków?


@RyouNarushima: Człowieku, korzystałeś kiedyś z tindera? Wiesz jakie było załozenie jej twórców? Umówiłeś się kiedyś z kimś z tindera? Jeśli na żadne pytanie nie umiesz powiedzieć "tak" - to ja Ci powiem.
  • Odpowiedz
  • 0
Problem w tym, że będzie. Po pierwsze, kobiety są ładniejsze, nawet te brzydsze wyglądają lepiej od brzydkich mężczyzn, i zawsze mogą też stosować makijaż. Powodzenia z naprawianiem manletyzmu z drugiej strony - żadne redpille nie wymażą instynktownej odrazy kobiet do niskich mężczyzn. Po drugie, mężczyźni mają w sobie zasilanego testosteronem wewnętrznego spermiarza i większość się mu poddaje, a kobiety nie.


@n3ssunostaguardando: Znasz takie powiedzenie "facet wystarczy zeby był przystojniejszy od diabła"?
  • Odpowiedz