Wpis z mikrobloga

Pytanie do blackpillowców - jeśli odwołujecie się do psychologii ewolucyjnej i powtarzacie brednie że ściana dla kobiet nie istnieje a dla facetów owszem (xD) - to w jaki sposób ściana u kobiet ma nie istnieć bądź ma być bardzo łagodna w porównaniu do mężczyzn, jeśli możliwości reprodukcyjne kobiet kończą się w wieku 40-45 lat wraz z przekwitaniem, a facet może być płodny do samej śmierci?

Więc jeżeli bierzemy pod uwagę tak istotny dla ewolucji naszego gatunku fakt, to jak można pomijać bądź dewaluować kobiecą ścianę i wmawiać facetom że oni po 30-tce mają gorzej niż kobiety? xD

Owszem, ściana dla faceta istnieje ale tylko dla smutnego 40-letniego blackpillowca, który całe życie stracił na wegetacji przed komputerem, w swojej piwnicy, nigdy nie rozwinął się zawodowo, miał wywalone na to czym się żywi oraz na aktywność fizyczną i w to co się ubiera i nagle obudził się z ręką w nocniku że całe życie zmarnował na rzeczy które dawały mu tylko chwilową pozorną satysfakcję.

@Pozytywny_gosc @Fekalny_okuratnik @olaf_wolominski @CloudSpanner @RyouNarushima @itsoverforme32445

#redpill #blackpill #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #logikaniebieskichpaskow #frajerpill
  • 42
  • Odpowiedz
Ok to są tylko Twoje doświadczenia. Mordy raczej nie poprawisz, co do zakol można dobrać dobrą fryzurę aby to zakryć (w tym celu udać się do barbera) bądź spróbować z przeszczepem jeśli masz na to kasę. Tak, powinieneś sie spotykać z tymi wprost proporcjonalnie do swojego wyglądu - większość może uważa Cię teraz poniżej jej wymagań, ale rzeczywistość dla takich kobiet będzie mimo wszystko brutalna.


@Oskar_STS: W tym przypadku czyje doświadczenia mają mnie obchodzić? Oskara Deweloperskiego? Mojego kumpla chada do którego kobiety same zagadują i zapraszają na randki? Co do looksmaxxingu przy moich włosach jedyne rozsądne opcje to kilka mm lub łysa głowa bo zwyczaje mam już słabsze włosy. Dobry przeszczep to bardzo duzo kasy i problemy z jego utrzymaniem (zobacz sobie prowadzącego kanalu "Dla Pieniedzy" - gosc zrobil sobie pewnie jeden z najdrozszych i najlepszych mozliwych przeszczepow w Polsce a znowu wyglada jak jakby mial 40+ lat). Ja zwyczajnie odpadam na etapie wygladu i tyle. Nie jestem tez mizoginem i nie obchodzi mnie czy potem taka wybrzydzajaca witaminka bedzie samotna czy nie. To jej sprawa ale ona ma o tyle lepiej, ze to ona o tym decyduje. Ja nie. Ja najlepsze co moge zrobic to sie zblackpillowac i korzystac z zycia w inny sposob.

W ostateczności zawsze można poszukać kogoś z Ukrainy bądź kobiet z
  • Odpowiedz
  • 0
W tym przypadku czyje doświadczenia mają mnie obchodzić? Oskara Deweloperskiego? Mojego kumpla chada do którego kobiety same zagadują i zapraszają na randki?


@CloudSpanner: A co mnie obchodzi Twój kolega? Po co Ty się z kimkolwiek porównujesz?

Nie jestem tez mizoginem i nie obchodzi mnie czy potem taka wybrzydzajaca witaminka bedzie samotna czy nie. To jej sprawa ale ona ma o tyle lepiej, ze to ona o tym decyduje. Ja nie. Ja najlepsze co moge zrobic to sie zblackpillowac i korzystac z zycia w inny
  • Odpowiedz