Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam co większość #rozowypasek i lewaków pisze pod #anastazjazgrecji i zupełnie nie jestem zaskoczony.
Z jakiegoś powodu nie ogarniają, że jeżeli ktoś pisze, że kobieta sama stworzyła warunki do takiej sytuacji idąc samej chlać z pięcioma habibi i potem dobrowolnie z jednym odjeżdżając, to nie znaczy, że ta osoba mówi, że winny nie jest pontoniarz z Bangladeszu. Oczywiście, że jest winien.
Zabrakło po prostu instynktu samozachowawczego tej kobiecie, bo stosowała standardy ludzi cywilizowanych do grup z innych kręgów kulturowych. Każda osoba, bez względu na płeć, powinna dbać o swoje bezpieczeństwo i minimalizować ryzyko. Oczywiście, że go nie wyeliminuje, ale zminimalizuje. No chyba, że nie widzicie różnicy pomiędzy pójściem chlać samej z pięcioma ludźmi z kraju, gdzie jest wielki problem z gwałtami, a pójściem ze swoim chłopakiem, albo nawet samej w jakieś mieszane, nie wyłącznie męskie, europejskie towarzystwo.
Ona była albo skrajnie głupia, albo miała wyprany mózg tym, że "wszyscy są równi i tacy sami", albo chciała przeżyć przygodę. Innych opcji nie ma.
Swoją drogą to też ciekawe, że w zachodniej Europie miejscowa rzadziej będzie zainteresowana imigrantem, także z Europy Wschodniej, a pakole/hindusi to już w ogóle dół drabiny. O ile człowiek jeszcze jest w stanie zrozumieć jakiś pociąg do egzotyki u Polek do Hiszpanów (czasem mylonych z Cyganami :D), Arabów (bo piniondze), czy nawet Turków / Afrykańczyków, to Bangladesz? Serio? Ani oni nie są super przystojni, bogaci, a średni wzrost czy beniz sporo poniżej polskiej średniej xD.
Do tego wszędzie na emigracji ludzie omijają takie środowiska, bo to największy społecznie syf i zaściankowość. Poczytajcie sobie jakie rzeczy dzieją się w np. Indiach, jakie problemy z gwałtami nawet w autobusach tam występują (najsłynniejsza sprawa to sprawa Nirbhaya).

Podsumowując, bo do zakutych łbów i tak się człowiek nie przebije.
- winny gość z Bangladeszu (swoją drogą bezrobotny, typowy książę z bajki xD)
- każdy powinien minimializować okoliczności wpływające na jego/jej bezpieczeństwo
- pójście w tango z pięcioma habibi i dobrowolne oddalenie się z jednym takimi minimializowaniem nie jest
  • 30
W PRLu mało zarabialiśmy w stosunku do zachodu i gwałtów w takiej ilości nie było.


@loczyn: Były, tylko nitk tego nie zgłaszał lub mijicla miała je w dupie.

Poczytaj o sprawie z Nowego Dworu Mazowieckiego: https://historia.wprost.pl/493883/z-ojca-na-syna.html

Rolicki w "Nie tylko brałem" zamieścił szerszą analizę sprawy i komparatystykę z innymi, podobnymi przypadkami. Gdyby nie sypanie się jednego członka bandy oraz to że po pijaku jedną z ofiar zamordowali to by sprawę zamieciono
@FrasierCrane: uwielbiam to kiedy prawak wymyśla upośledzone i niezrównoważone rzeczy które mówi lewak o takiej babie xD jedni warci drugich, szkoda, że zwykli ludzie cierpią na tych wysrywach prawactwa
@FrasierCrane Wiadomo, że się z 5 obcymi typami raczej nie należy szlajać po mieście w nocy, a już zwłaszcza jak to jakieś środowisko dealerów narkotyków. Czy bezpieczenie jest potem z nimi jechać na chatę? Nie. I to niezależne od ich narodowości. W PL też lepiej tak nie robić.
Głupio zrobiła? No głupio.
Czy to znaczy, że ją mieli prawo zgwałcić i zabić? No chyba nie bardzo.
@FrasierCrane no wiedziałem że ty nie będziesz w stanie zrozumieć co się do Ciebie mówi. Po prostu inny wymiar, jakbyś dwulatkowi tłumaczył traktaty filozoficzne xd


@aegispolis: Ty co najwyżej fizjonomem jesteś, a nie filozofem xD.
Ale spoko, pójdź sobie np. pod jakiś legijny pub w barwach Lecha i zacznij wyzywać ich klub od starych kurczaków #pdk. Masz do tego pełne prawo, a oni nie mają prawa ciebie dotknąć, ale rzeczywistość
@FrasierCrane: jesteś niesamowity i jak każdy hipokryta nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy xD

najpierw plujesz na skrajność żeby po chwili pokazać że jesteś dokładnie taki sam jak osoby na które plujesz, tylko zwrot przeciwny, każdy "dobrowolny seks' twoim zdaniem kończy się uduszeniem i porzuceniem zwłok? xD


@Deska_o0: ale czemu mi wkładasz w gębę słów, których nie powiedziałem? Stwierdziłem tylko fakt dzbanie - oddaliła się dobrowolnie z nim. Co
@FrasierCrane: uwielbiam to kiedy prawak wymyśla upośledzone i niezrównoważone rzeczy które mówi lewak o takiej babie xD jedni warci drugich, szkoda, że zwykli ludzie cierpią na tych wysrywach prawactwa


@leeaxe: nie czytałeś komentarzy, czy artykułów jakie się pojawiły? xD
Pierwszy losowy artykuł z brzegu:
https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/nie-zyje-27-letnia-anastazja-mlynarska-oburzona-hejtem-jaki-na-nia-spadl/rfesq9t,2b83378a

Dziennikarkę zaskoczyło to, jak wiele negatywnych komentarzy na temat Anastazji, znalazło się w sieci.


"Do kobiety, za to, że wyszła z domu, że piła alkohol