Wpis z mikrobloga

@kestar: Bo zatuszował, podobnie jak i inne. Ta była prawdopodobnie pierwszą poważniejszą. I ze względu na to, co tam znaleziono, temat ufo pozostaje pokryty płachtą utajnienia. Dla dobra psychicznego społeczenśtw.
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: p--------z Pan w każdym wątku o tym jaka straszna jest ta prawda o ufo/uap, ale zero konkretów. Pochwal się do czego dotarłeś - 99% i tak nie uwierzy, a reszta dowie się czegoś nowego ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre ja z chęcią poczytam. Mi nie wydaje się, żeby ta prawda była straszna. Wydaje mi się, że po prostu, jeżeli są w posiadaniu technologii to nie mogą jej ujawnić bo r---------y gospodarkę i system
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: Kolego źle mnie oceniasz. Żywo interesuję się tematem i widzę, że dużo się udzielasz na tagu, ale zawsze jest to tylko coś w stylu "posiadłem tajemna wiedzę, ale Wam nic nie powiem, bo nie jesteście godni". Nie uważasz że to sprawa nas wszystkich i powinna być jawna? Jakakolwiek ona jest. Ostatecznie uważam, że tylko kreujesz taki wizerunek tutaj a wiesz tyle co wyczytałeś na badaliens(.)info xD
  • Odpowiedz