Wpis z mikrobloga

#druk3d pierwszy raz startuje w konkursie na printables.com więc się chwale modelem którego używam już ponad rok, może ktoś też ma gdzieś w przydasiach uchwyt na mini wiertarkę który jest za mały na przykład do dremela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet nie pamiętam skąd go mam ale było dużo zabawy przy modelowaniu kopii:
https://www.printables.com/pl/model/508043-dremel-4000-table-clamp-attachment-mod
Za każdego lajka stawiam wirtualne piwo i mogę się podzielić projektem w fusion jeśli jakimś cudem komuś by się przydał
  • 11
@sylwek2k: miałem taki uchwyt który już był bezużyteczny to żeby go nie wyrzucać do kosza zrobiłem model, gdybym miał projektować cały od nowa to.. bym tego nie robił wcale tylko kupił ten o którym mówisz :P
@JestemKaspi i dobrze, trzeba utylizować (w sensie doprowadzić do używalności jakieś) sprzęty a nie wymieniać bez sensu. poszedł klik

@sylwek2k

no i dlatego ten projekt jest slaby :P


jeśli tylko robi co ma robić - to dla autora jest dobry. A że autor jest miły i dzieli się z światem swoją pracą - to też miło. Nie oczekujmy po projektach z thing/printables bycia uber uniwersalnymi i dostosowanymi na każdą okazję i przygotowanymi
Nie oczekujmy po projektach z thing/printables bycia uber uniwersalnymi i dostosowanymi na każdą okazję i przygotowanymi do produkcji


@hrumque:

ale oczekiwalbym zeby choc czesci byly mozliwe do kupienia :))

Ja nie twierdze, ze ma sens dla autora. Nie ma sensu w kontekscie konkursu :)
ale większość tych konkursów tam nie ma zbyt dużo sensu to jest bardziej takie lizanie się po drukarkach...


@hrumque:

tyle ze ten projekt nawet tak srednio wpisuje sie w temat konkursu :D

"Ważnym wpisem konkursowym jest projekt, który można bezpiecznie zacisnąć na powierzchni"

No i tu wlasnie brakuje tego "C clamp'a". Bo konkurs dotyczy wlasnie C clampa, a nie tego, co mozna doczepic do czegos, co gdzies, kiedys mozna bylo kupic
@sylwek2k:

Ważnym wpisem konkursowym jest projekt, który można bezpiecznie zacisnąć na powierzchni


No i jest, obręcz zaciskuje się na Dremelu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie sens drukowania to naprawianie rzeczy zamiast je wyrzucać albo drukowanie czegoś czego nikomu nie opłaca się produkować czyli na przykład uchwytu do dremela na taki chiński zacisk

@Mosqu Zajebisty pomysł, dałem lajka