Wpis z mikrobloga

Natchnęło mnie, aby dodać najbardziej „nazi” content odkąd mam tu konto. Jeżeli ktoś płakał podczas czytania „Mein Kampf”, to radzę ominąć ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście zgadzam się, że przeciętny Pajeet to genetyczna profanacja wzoru męskości, ale - Panowie i Panie, spokojnie - nie rozpędzajcie się tak z tym white supremacy, jeżeli chodzi o Polaków.

Nie zapominajmy, że pomimo egzystencji wielu przystojnych, polskich mężczyzn - zamieszkujących głównie duże miasta i żyjących na europejskim poziomie - niestety, ale duża część Polaków to nadal tzw. Seboidy. Niscy, brzydcy, mało inteligentni, twarze bardziej skażone FAS-em niż myślą. No każdy zna kogoś takiego. Należy odróżnić Polaków zachodnich - tj. przypominających vikingów aryjczyków czy brunetów z kruczoczarnymi czuprynami, przypominających potomków żydowsko-amerykańskiej masonerii - od rusko-mongolskich Polaków wschodnich.

Fatalnie sytuacja wygląda też w przypadku Polek. O ile Europeidki to oczywiście zazwyczaj ładne i zadbane kobiety, to niestety mnóstwo u nas Karyn-Seboidek. Towarzyszy temu zabawny paradoks. O ile wschodni Polacy są zazwyczaj świadomi swojej genetycznej niższości, to ich damskie odpowiedniki nie potrafią się z tym pogodzić i zwykle ich ego jest wystrzelone na orbitę okołoziemską. Obserwowanie toksycznych zachowań takich wybrakowanych kobiet jest naprawdę rozczulające.

Seboidom niestety niedaleko do Pajeetów. I może nie powinienem w obecnej sytuacji tego poruszać, ale - po przejrzeniu paru zdjęć - zarówno Anastazja, jak i jej chłopak, to typowi Polacy wschodni. Nie chcę być brutalny, ale czego oczekiwać po takich ludziach? Los większości z nas jest znany bezpośrednio przy urodzeniu. O prawie wszystkim decydują geny i pochodzenie. Już z gwiazd można było odczytać, że Anastazja będzie mało inteligentną Polką wschodnią, a jej chłopak Cuckiem-Seboidem.

Życzę im jak najlepiej, ale niestety prawda jest brutalna.

Edit.
Dodaję jedną z moich ulubionych grafik. Oczywiście ma charakter trochę satyryczny - szczególnie absurdalne są przykłady Seboidów vs. Europeidów - ale fajnie przedstawia stan rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#grecja #afera #p0lka #blackpill
Tywin_Lannister - Natchnęło mnie, aby dodać najbardziej „nazi” content odkąd mam tu k...

źródło: 25755DDC-4BC3-4117-8561-6E4F3CF1E688

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: ale to jest mit, praktycznie nie nosimy mongoloidalnych genów.

The main Asian-specific subclade of R1a1a, known as R-Z94, appears to be extremely rare in Poland. This is the subclade that makes up the main share of the R1a1a in Mongolian and Turkic populations of Central Asia, as well as in South Asians. However, even the very few R-Z94 cases among Poles are more closely related to Ashkenazi lineages than those
  • Odpowiedz