Wpis z mikrobloga

Co do całej tej sprawy wokół Rzezi Wołyńskiej to nawet śmiesznie to wyszło. Każdy mówiący o Wołyniu to ruska onuca która chce podzielić bratnie narody xD. A potem szef ukraińskiego IPN robi coś do czego wszystkie rosyjskie onuce się nawet nie zbliżyły. A niektóre wykopowe błazny zaczęły odwalać fikołki i go bronić xD. Fajnie się stoi z boku i widzi że wreszcie każdy zauważa jakim państwem jest Ukraina i że jest naszym konkurentem i nie traktuje nas jak bratniego narodu.Mnie bardziej zastanawia jak Ukraina będzie traktowała Polskę po ewentualnie wygranej wojnie skoro aktualne istnienie zawdzięcza Polsce i temu że Polska stała się światowym punktem przeładunkowym pomocy dla Ukrainy. Mimo tego Ukraina na każdym kroku nas gryzie w rękę którą wysyłamy jej pomoc xD. Okazuje się że żeby skłócić Polskę z Ukrainą nie potrzeba ruskich opłaconych onuc a wystarczy poczekać i Ukraina sama zacznie psuć nasze wspólne relacje. Ukraina chyba bardzo stara się przegrać wojnę z Rosją i na każdym kroku chce nam pokazać że nie w naszym interesie jest silna i niepodległa Ukraina. A pomaganie Ukrainie w dołączeniu do UE będzie naszym gigantycznym błędem. A teraz czekamy na kolejne ukraińskie ataki skierowane w Polskę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina
  • 19
to raczej chodzi o to że kult bandery na Ukrainie jest bardzo silny traktują go jak Boga i nie mogą pozwolic na ekshumacje żeby żołnierze nie stracili woli walki


@gaarahokage: To że oni po 16 miesiącach pełnoskalowej wojny nie dorobili się nowego lepszego symbolu też o nich dużo mówi. My już powinniśmy zacząć kopać fundamenty pod ogrodzenie na granicy z Ukrainą. Bo czeka nas wyboista przyszłosć a i przemyt z Ukrainy
@Koniasz: ukraince musza sie przekonac na wlasnej skorze jeszcze raz co to znaczy znowu przegrac

sa narody ktore sa zawsze chrystusami narodow jak polacy

i sa ukraincy ktorzy w kazdej wojnie wychodza na hieny a potem gina jako narod, tak ich zalatwili po 1 wojnie swiatowej i tak ich zalatwili w 2 wojnie kiedy zostali ruskimi

teraz maja 3 wojne i wlasnie sie ich uzywa, po wojnie albo wyjda z niej
czemu nie widzę w komentarzach stałych bywalców tagu tropicieli onuc? Zawsze zjawiali się po max 5 minutach.


@Dominikjagoda: Kilku mam poblokowanych a reszta jak zwykle boi się odezwać gdy po drugiej stronie ma więcej przeciwników xD. Oni sobie lubią manipulować jak się mogą w kilku zgadać i plusować własne komentarze czy wpisy. Tutaj dostałem 130 plusów to im strach nie pozwala by coś napisać bo by więcej osób zobaczyło kim oni
no przecież ty jesteś tu jednym z głównych skarpetosceptycznychxD Gdy tylko mówisz o czymkolwiek o Polsce to na pewno wiadomo, że chcesz Polakom zaszkodzić.


@aegispolis: To dawaj szybko jakiś mój komentarz który to potwierdzi albo się żegnamy.