Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem audi a4 b9 coś w cenie do 70k. Raczej interesuje me diesiel. W tej cenie jest sens kupować ten model czy raczej coś starsze? Macie może takie auto?
#audi
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Robię sporo kilometrów dlatego myślę nad dieslem, jakiś większych wymagań nie mam co do auta . Aktualnie mam a4 b7 1.9 tdi. Teraz myślę nad autem z automatem dla wygody chodź nigdy nie miałem oprócz okazyjnych przejazdów autami znajomych.
  • Odpowiedz
@henryxx: A nie rozważałeś Corolli? Nowa generacja całkiem udana. Za 70 tys da się kupić z salonu z drugiej ręki hybrydę ze 100 kkm 2021 r. 1.8. Co prawda wewnątrz biednie (zegary zamiast ekranu) i pewnie nie ma parkowania z automatu i pół automatuna autostradzie ale konstrukcyjnie spoko (sam mam tą corollę ale nie w hybrydzie). No ale wiadomo prestiż mniejszy niż audi
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/toyota-corolla-salon-polska-hybrid-serwis-zadbany-69900-ID6FpiWC.html
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: no jest też przepaść pomiędzy rocznikiem, kilometrami i zużyciem auta. Rzucam mu pomysły bo może X lub Y nie wziął pod uwagę. A nie proponuje. Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to same początkowe słowa mojeje wypowiedzi "A nie rozważałeś" powinny ci dać o tym znać. No ale, że mózg na etapie rozwoju się dostatecznie nie pofałdował to są takie debilne wcinki w dyskusji jak twoja.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: toyota troszkę za mała jest jak i trochę nie to w co celuję chodź przyznam szczerze ze wolę auto nowsze niż starsze a niby porządne bo mam a4 b7 i niestety ale już się sypie chodź fakt 2006 rok i przebieg już 370k. Myślałem też o passacie w okolicach 2016 w górę. Cenowo mniej niż audi a wiadomo że silnik itp to jest to samo a też ładne auto. słucham
  • Odpowiedz
@henryxx: trochę inne roczniki ale Ojciec ma passata CC z 2010 a ja audi A3 z 2007 i audi ma fajniejsze wykonanie wnętrza. Jechałem też skodą skala i octavią rs nówką z salonu. Sam plastik. Superb w wersji laurent and klement jakoś już lepiej był wykonany ale to najwyższy model skody w najlepszej wersji.

Jak szukasz auta to zwracaj uwagę jak poprzedni właściciele serwisowali. Olej co 10k km to dobry znak
  • Odpowiedz
@henryxx: Od 5 lat mam B9 w tdi (bez quattro). Najlepszy zakup w życiu. Trasy to czysta przyjemność. Do tej pory 140k km zrobione bez większych przygód. Do 70k PLN w dieslu to większość w manualu jest, co nie jest najgorszym pomysłem bo do B9 wsadzają S-tronic w wersji 0CK, który nie ma najlepszych opinii. ASO nie wymienia w tej skrzyni filtrów tylko olej co 60kkm skracając żywotność tym samym. Więc
  • Odpowiedz