Wpis z mikrobloga

@R0bert-: Jeśli taki ''mężczyzna'' (bo dla mnie to nie jest mężczyzna) zacznie mieć okres oraz będzie mógł rodzić dzieci to wtedy się nawet zgodzę z Mają, ale póki co niech ta wariatka żyje w swoim świecie.
  • Odpowiedz
@R0bert-: XD jak moze byc biologicznym mezczyzna. Rozumiem, że tu chodzi o kobiete, która zmieniła płeć na faceta bo nie ogarniam już tych spraw, ale #!$%@? tożsamość płciowa okej (co dla mnie i tak podchodzi bardziej pod zaburzenie osobowości) ale nie może być biologicznie, choćby mamy takie coś jak Chromosomy XX i XY, które są zapisane w genetyce jako płeć osoby.
  • Odpowiedz
@R0bert-: Jak kiedyś ktoś czuł się bocianem mimo, że był człowiekiem, to zamykali go w Choroszczy na wypadek gdyby próbował polecieć z okna. Dziś w XXI wieku, nauka odkryła, że trans mężczyzna, to biologiczny mężczyzna. A ludzie z płaskoziemców się śmieją. #!$%@?, gdzie ja żyję.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Generalnie mnie na przykład już nawet nie denerwuje a po prostu wku......a to co zrobili z motywem tęczy, kiedyś radość i garniec złota dziś to. Najgorsze jest to że ci ludzie w dużej mierze serio myślą, że kupując jakieś skarpetki w h&m z tęczą, t-shirt levi's logo w tęcze czy inną torbę z tigera tęczową wyrażają wsparcie w ten sposób a tak naprawdę jedynie napychają kieszenie korporacjom.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: A to ja też tak uważam. Nazywam to "potrzeba przynależności do grupy sukcesu". Mam tęczowe coś tam i już jestem fajny. A to co jest sednem tematu zazwyczaj ludzie mają już w dupie. To tak jak modny ostatnio temat hejtowania kościoła, "bo pedofilia". 99% ludzi ciśnie po kościele i księżach, ale poza tym literalnie nie robią czegokolwiek żeby pomóc ofiarom... a podobno o to im chodzi.
  • Odpowiedz