Wpis z mikrobloga

Obejrzałem pierwszy odcinek z nowego 6 sezonu Czarne lustro, przepaść między tym co było wcześniej jest tak ogromna, że nie ma co nawet porównywać, tutaj już nie chodzi o sam serial tylko wciskanie/lobbowanie ideologii:
W 54 min zawarto:
- babka managerka w korpo it, chociaż bohater jest bardzo niestabilny emocjonalnie, chj ale musi być kobieta szef
- kolorowe włosy - jest
- przystojny pajet za faceta - jest
- zajebista chata, fura, siano etc - w końcu kobieta sukcesu - jest
- biały asystent w sukience i to gej - jest
- wszędzie kompetentne baby (czarna adwokat, kierowniczka od kwantowego komputera, czarna od algorytmów, psycholog) - jest
- biały facet to ten zły, głupi, niekompetentny, brzydki (gruby szef od Streamberry, Ochroniarz oraz ten co tłumaczy jak działa cały serwis) - jest
- azjata i azjatka - jest
- główna bohaterka ma dobre życie, ale mówi, że jest nudne i puszcza się z ex, oh fuck - jest
- podsumowanie odcinka, kobieta u psycholog opowiada jak się teraz spełnia, jest dobrą szefową, jest dumna z siebie, jest spełniona, pokazano jaka jest NIEZALEŻNA, no spoko ale co to k
* wnosi w fabułę? xD
- i najgorszy element, nuda nuda i jeszcze raz nuda, zero fabuły, brak polotu i finezji, wymyślili problem, ale nie ukazali jego źródła, poświęcili na to 5% czasu, bo wiecie "Czarne lustro" musi być sf, creepy, plaster na pękniętą ścianę, grunt że wcisnęli chamski feminizm i LGBTQWERTY

Co zrobić? Ja się przymierzam do anulowania sub. kupie 1ms. w roku obejrzę co warto i ban, Netflix to już nie platforma streamingowa, tylko platforma propagandowa, a wiadomo tylko portfelem można zadziałać, źle się dzieje w świecie kina.

#netflix #blackmirror #czarnelustro #seriale #bekazlewactwa #feminizm
  • 13
  • Odpowiedz
@This-Is-Bigos: Nie dałem rady wytrzymać. Po około 15min miałem już dość tego o czym piszesz.
Drugi odcinek już lepszy ale jakoś tak kompletnie nie w stylu Czarnego lustra
  • Odpowiedz
@This-Is-Bigos: W grach podobnie, przeszedłem świeże Diablo 4 i tam w głównej fabule w sumie spotykasz same kobiety, jako sprzedawcy, dostawcy usług, mniejsze/większe postacie fabularne.
Nie wiem czy to losowe ale ekran wyboru postaci zaczyna się na czarnych kobietach. To że nie ma płci tylko "typ ciała" to już standard. Normalnie można się poczuć jak w seksmisji. Nawet mobki mają podział, "nikczemniczka", "łuczniczka", "heroldka", "łowczyni" XD (Tak, w D2 już to
  • Odpowiedz
@This-Is-Bigos: Jesteś tak tępy, że nawet nie zauważyłeś że wszystko co zarzucasz bylo wrzucone całkowicie świadomie jako metahumor, w jakim Netflix sam śmieje sie ze schematów typowego serialu Netflix. Dosłownie miałeś sceny w siedzibie Netflixa gdzie sami z siebie robili praktycznie doktora Zlo i dalej nie dotarło do Polaczkowej głowy z zakolami, że chyba tu jest jakas autoparodia. Masakra xD
  • Odpowiedz
Co zrobić? Ja się przymierzam do anulowania sub. kupie 1ms. w roku obejrzę co warto i ban, Netflix to już nie platforma streamingowa, tylko platforma propagandowa, a wiadomo tylko portfelem można zadziałać, źle się dzieje w świecie kina.


@This-Is-Bigos: ale żeś się w porę połapał mamy połowe 2023r
A ta ich propaganda się z roku na rok pogarsza
Ile ich dzieł musiałeś obejrzeć, żeby podjąć decyzję o rezygnacji?
  • Odpowiedz
@This-Is-Bigos: Ja dopiero wczoraj zaczaiłem że to wyszło. Kierowany wspomnieniami poprzednich sezonów, zasiadłem wygodnie i zacząłem oglądać. Ładnie się zawiodłem, nie powiem. Coś okropnego.
  • Odpowiedz