Wpis z mikrobloga

Skąd ten fenomen Paulo Sousa na wykop, powiedzcie mi. Co ten facet zmienił w kadrze przez ten czas co był?
Pewnie będziecie do znudzenia powtarzać ten jeden mecz z Anglią, co się pofarciło, i na tym dyskusja się skończy.
Bo co innego? A, wiem. Nakładanie makaronu na uszy na konferencjach. Tylko wykopki takie coś łykają.
Co właściwie może zmienić selekcjoner przez te kilka treningów? No, nic. Gra tym co ma, i jego celem jest ustawić pod ten szrot taktykę.
Przecież jakby Guardiola czy Klopp przejęli Andorę czy inne San Marino, to by te drużyny nagle nie wygrały mistrzostwa Europy.
A najśmieszniejsze jest to że podobno jego kadra miała styl.

#reprezentacja #bekazwykopkow
#mecz #siwybajerant #orlysantusza
Wacek7777 - Skąd ten fenomen Paulo Sousa na wykop, powiedzcie mi. Co ten facet zmieni...

źródło: 61c8b824f26da_o_full

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Wacek7777: co zmienił? Potrafił grać ofensywnie, pomiędzy dwójką najbardziej defensywnych selekcjonerów ostatnich lat. Zamiast #!$%@?ć jak Michniewicz że jesteśmy słabi i musimy znać nasze miejsce w szeregu mówił że jesteśmy silni i musimy w siebie wierzyć. Zawodnicy na zgrupowaniach byli szczęśliwi, a nie przygnębieni niosąc krzyż oczekiwań narodu na plecach. Nie budował mitu oblężonej twierdzy. Dawał powiewy świeżości i nie miał układów. Sousa trener top, człowiek flop, ale to pierwsze już
  • Odpowiedz
@Wacek7777 za Sousy chciało się oglądać te repre bo naprawdę był jakiś styl i brak kompleksów w meczach z silnymi.druxynsmi. gdyby nie dwa wylewy obrony w meczu ze Szwedami to awansowalibyśmy dalej.
  • Odpowiedz
@Wacek7777: faktem jest że za jego czasu graliśmy najbardziej widowiskowo ale też straciliśmy najwięcej bramek nawet z durnym San druzyna Marino Nie obrażając Druzyny San Marino Chociaż chyba właśnie to zrobiłem¯\(ツ)/¯. Mam tylko nadzieję że Santos zmieni nasz styl na bardziej ofensywny niż za Michniewicza czy wujka a jednocześnie nie będziemy tracić tyle głupich bramek ale czy to jego wina że jakiś obrońca się zamyślił zapatrzył czy to jego wina że
  • Odpowiedz
@Matpiotr: tylko, że siwy bajerant nawet z San Marino nie umiał grać ofensywnie...

@michalxd21, @odislaw, @MG19855:

Niech każdy kto się zabujał w tym parodyście zobaczy jak my graliśmy przeciwko San Marino czy Andorze... Przecież tam nie było nawet śladu pomysłu na grę, to był mecz gorszy niż jakby postawić tam najbardziej stereotypowego wuefistę... Absolutnie żadnego planu na ten mecz oprócz idiotycznego wstawienia zbyt wielu piłkarzy ofensywnych burząc tym
  • Odpowiedz
@odislaw: #!$%@? bait to jest twój.

Powiedz mi co takiego zagraliśmy ze Szwecją, którą tak chętnie przytoczyłeś? Bo tamten mecz to idealne podsumowanie beznadziei bajeranta i absolutnie żadnego planu na cokolwiek.

Jedyne co robiliśmy w tamtym meczu pierdyliard wrzutek do nikogo i ogromny fart, że jakimś cudem udało się wcisnąć dwa gole, choć to głównie dlatego że Szwedzi się już nie przemęczali po zapewnieniu sobie awansu.
  • Odpowiedz
@odislaw: no i pokazał, że on nie umie grać w dobrym stylu nawet z amatorami... Czyli jesteś dzbanem, bo nie potrafisz dostrzec prostych faktów.

W bardzo dobrym stylu z silniejszym rywalem to gra Włodarski, a nie podrzędny trenerzyna jadący na tym, że kiedyś był dobrym piłkarzem.
  • Odpowiedz
@r4x4 nie wiem czy jesteś tak głupi z urodzenia czy nabawiles się tego potem, gdyby nie wylewy obrony w męczu ze Szwecją awansowalibyśmy w dobrym stylu do fazy pucharowej. aż miło się oglądało mecze z Anglią i Hiszpania .
  • Odpowiedz
@odislaw: hahahaha...

Dobre, ale nie pisz więcej...

Miło się oglądało mecz z Hiszpanią? Przecież oni nas gnietli niemiłosiernie i nie wygrali tylko dlatego, że w ataku są od jakiegoś czasu słabi i nie mają żadnego sensownego napastnika.

Anglia też nas nieźle cisnęła, ale mają problem taki, że mieli jeszcze gorszego selekcjonera od nas... W pierwszym meczu Anglikom strzeliliśmy bramkę, dlatego że ich obrońcy są słabi, a w drugim to był kompletnie
  • Odpowiedz