Wpis z mikrobloga

@Epiktetlol: jak do tego doszło nie wiem, plazma kiedyś mi opowiadał, że grał w pokera z przekornym losem, zgrali chyba tysiąc talii kart, które lubią dym, jakoś przypadkowo zobaczył kątem oka jej oczy zielone no i oszalał, nie mógł jeść, nie mógł spać więc postanowił zawalczyć o jej miłość, bo o miłość walczyć to nie wstyd no i jesteśmy w aktualnym punkcie, co będze dalej to zobaczymy, ja tam im dobrze
  • Odpowiedz
@Epiktetlol: moze kupil od niej jeden z jej zuzytych tamponow I po cugu masturbacyjnym z uzywaniem tego artefact stwierdzil, ze nie potrafi juz zyc bez jej obecnosci w jakiejkolwiek formie, wiec zrobil kazdy mozliwy spermiarski fikol, zeby sie z nia spotkac I zwiazac.
  • Odpowiedz
@Epiktetlol No i jak zwykle milion przypuszczeń, zero faktów. Jakieś 3-3.5 roku temu założyłam discorda dla swoich fanów, tak żeby sobie wspólnie grać i gadać. Poznaliśmy się na discordzie na vc, a on zapewne znał moją postać z wykopu. Po jakimś czasie postanowiliśmy się spotkać, pochodzić, pozwiedzać Bydgoszcz, no i zamieszkaliśmy razem i jesteśmy razem do teraz
  • Odpowiedz