Wpis z mikrobloga

Fajnie, będę mieć gnój w robocie. W szczegóły nie będę wchodził, mogę mogę jedynie napisać, ze mam ochotę wziąć coś twardego i walnąć się tym w łeb. Cały się teraz trzęsę, pocę się - jest mi ogólnie wstyd w chj. Coś takiego tylko takiemu debilowi jak ja mogło się przytrafić.
#przegryw #przegrywpo30tce ##!$%@? #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Fajnie, będę mieć gnój w robocie. W szczegóły nie będę ...

źródło: looney-tunes-bugs-bunny

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Dla pociechy podam Ci przykład tego co ludzie wysoko w hierarchii właśnie odwalili u mnie:

100 ton spakowanego wyrobu, gotowego do wysyłki stoi na magazynie i idzie do ponownego przerobu. Folia, etykiety i kartony - wszystko do śmieci - a samo to kosztuje ogromne pieniądze. O asortymencie nawet nie mówiąc. Wszystko to, bo klient zakwestionował skład na etykiecie z tym na co się umawiał (stosowanie tańszych zamienników).
Chodzą słuchy, że
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Zdarzyło i mi się coś w robocie spieprzyć, co potem trzeba było nieźle odkręcać. Raz nawet musieliśmy wysłać oficjalne pisemne oświadczenie z podpisem prezesa przez moją pomyłkę, bo duży klient był wściekły i groził zerwaniem wieloletniej współpracy i innymi konsekwencjami. Pracuję siódmy rok. Nie da się zrobić wszystkiego 100% bezbłędnie, a jeżeli nie zrobiłeś tego z premedytacją, to uda się wybronić.
  • Odpowiedz