Wpis z mikrobloga

#dyskryminacjamezczyzn #bekazlewactwa #feminizm

No jak tam faceciki, widzieliście nowy program lewicy? Za łatwo wam się żyje w tym kraju? Nasze feministki chcą wprowadzić urlopy menstruacyjne. W Polsce mamy do dysponowania 26 dni urlopu i 251 dni roboczych. Zgadnijcie ile powinien wynosić dodatkowy urlop dla kobiet.

60 dni rocznie XD

Oczywiście te 5 dni w miesiącu będą stu procentowo płatne.
Wiadomo że nie będzie pola do nadużyć. W końcu będzie potrzebne aż zaświadczenie od lekarza( jakiegokolwiek). Czyli w dzisiejszych czasach 200 złotych i 15 minut teleporady. Ewentualnie za darmo od lekarki aktywistki. #polityka
Tran_Soptor - #dyskryminacjamezczyzn #bekazlewactwa #feminizm 

No jak tam faceciki, ...

źródło: Screenshot_2023-06-17-08-15-55-85_d365b52accad0f47adbc08c16219827d

Pobierz
  • 123
@Spokoloko666: Darcie będzie, bo lewica co chwilę musi obiecać nowe przywileje (jakoś dawno przestali mówić o "równouprawnieniu") - urlop będzie 100% płatny, a do tego parytety, bo z jakiegoś magicznego powodu będą dyskryminować prywaciarze
60 dni rocznie urlopu menstruacyjnego


@Tran_Soptor Nie wiem o co cała afera. Ja bym bardzo chciał zobaczyć jak ten urlop sprawdza się w praktyce. Zrobiłbym zapas popcornu i oglądał jak wszystkie kobiety ponoszą konsekwencje tego "super" prawa. W kilka lat 99% kobiet wyleczyło by się na dobre z popierania lewicy.
@nukey: Mają, ale wyobraź sobie, że masz taki okres, że nie jesteś w stanie zejść z łóżka i leje się z Ciebie jak z kranu, dodatkowo boli Cię podbrzusze i lecą łzy. Jakie choroby ma mężczyzna, które zdarzają się raz w miesiącu i są w takim stanie, że nie mogą przyjść do pracy? Jest taka choroba lub specyfikacja płci?
Oczywiście nie mówię, że wszystkie kobiety tak to przechodzą, ale niektóre naprawdę
Gdzie sensowna jest definicja gwałtu pod tytułem "on mnie zgwałcił, bo tak twierdzę"?


@metatrotro: gdzie lewica tak twierdzi?

"które"


@metatrotro: mój błąd.

ale lewica pod pretekstem, że ktoś ma źle upycha przywileje dla wszystkich i nawet te co nie mają problemu dostaną.


@metatrotro: a w jaki sposób chcesz sprawdzać, czy dana kobieta "zasługuje" na taki urlop? Mają powstać specjalne komisje, które będą oceniać skalę bólu? xD
@Neko-chan51 wystarczylby extra urlop z powodu niedyspozycji I tyle, bez powodu. Kazdy ma taki dzien chcialby sie #!$%@? I nie iść do roboty. Dodatkowo duzo ludzi ma choroby przewlekle I uciazliwe alergie.

Zrozum ze jestesmy w takim miejscu pod wzgledem ekonomi ze kazdy social I extra dni wolne powinne byc zredukowane do zera.
wiek emerytalny zrównany do 65lat dla wszystkich i tyle. To jest dobry start do zdrowego społeczeństwa i ekonomii.
Robiąc
@Tran_Soptor: Proponuję coś z rzeczywistego świata.

Program "bezpieczna Polka" - a konkretniej
"bezpieczne polskie ulice nawet w środku nocy"
oraz
"bezpieczna kobieca intymność od zboczeńców przebierających się za kobiety"

1. bezwzględne zablokowanie procederu masowej imigracji do Polski czy "relokacji migrantów"
2. kontrolowana migracja - tylko po spełnieniu wszystkich background checks - a już na pewno nie sprowadzanie taniego mięsa roboczego które będzie pracowało na "białych panów z korporacji"
3. w przypadku