Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@noipmezc: śmieszy do momentu, kiedy człowiek sam nie musi składać samemu szafy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pół biedy gdy instrukcja jest taka jak x Ikei, bo z nią poradzi sobie średnio ogarnięta małpa. Gorzej gdy jest to kartka A4 ze słabej jakości obrazkiem na której nic nie widać
  • Odpowiedz
@noipmezc
Składałem kiedyś z ojcem jakąś szafkę gdzie w instrukcji było napisane że zajmie to 2h. Zajęło nam finalnie 5h i w trakcie musieliśmy rozebrać ten twór 2 razy bo okazało się że czego zapomnieliamy i nie dało się bez demontażu tego włożyć.
Instrukcja była tragicznie przygotowana...
  • Odpowiedz
@EnderWiggin Z tą instrukcją to prawda, składałem szafę z kumplem, kumpel mówi: tydzień temu składałem taką samą więc olej instrukcje, po złożeniu szafa się buja, rozłożyliśmy i potem według instrukcji, szafa stoi po dziś dzień. Więcej mnie już kolega nie nabierze na składanie bez nawet zerknięcia na instrukcje.
  • Odpowiedz
Dlatego mojej zawsze mówię jak coś składam by poszła na miasto by nie musiała słuchać mojego #!$%@?


@Herubin: nam też mógłbyś wreszcie odpuścić swoje #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: Dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rok temu teściowie się przeprowadzali i składałem z teściem meble. On pierwsze co zrobił to wywalił instrukcje. Jak ja już składałem 4 rzecz to on dopiero stwierdził, że jednak instrukcja potrzebna.
  • Odpowiedz
@EnderWiggin kiedyś meble nie były z Ikei i nie było czegoś takiego, nawet teraz część mebli które nie są z Ikei nie ma wyznaczonych otworów np na uchwyty i sam musisz wiercić. Składanie mebli, a składanie mebli to dwie różne rzeczy
  • Odpowiedz