Wpis z mikrobloga

@Kupamilosci: Nie wiem skąd wziąłeś implikację: Lewica jest przeciwko A => Konfederacja nie jest przeciwko A. To jest naprawdę słaby argument, przyjmujesz założenie, że na każdy temat mają przeciwne stanowisko. To po prostu logicznie nie ma sensu, brakuje tu informacji. O wiele bardziej wartościową informacją dla potencjalnego wyborcy byłoby przytoczenie wypowiedzi członków Konfederacji na ten temat, i chętnie bym te wypowiedzi poznał.
  • Odpowiedz
  • 77
Nie wiem skąd wziąłeś implikację: Lewica jest przeciwko A => Konfederacja nie jest przeciwko


@meme_generator: po tym, że konfa otwarcie mówi że powinniśmy budować atomówki a to rządy lewicy to blokowały.
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: Czyli oparłeś się na dodatkowej informacji, której tutaj nie umieściłeś, a jest szczególnie w tej kwestii istotna, tym bardziej, że wspomniana wcześniej implikacja nie ma sensu. Post miałby o wiele więcej sensu, gdyby był tu jakiś odnośnik do programu Konfederacji.
  • Odpowiedz
po tym, że konfa otwarcie mówi że powinniśmy budować atomówki a to rządy lewicy to blokowały


@Kupamilosci: to zdaje się dowodem na to powinno być zdjęcie Korwina z transparentem typu "TAK DLA ATOMU", a nie zdjęcie Biedronia z transparentem typu "NIE DLA ATOMU" xD Jak dziwi cię że ktoś to wytyka, to chyba musisz iść na jakaś kalibrację, bo znowu obróciło
  • Odpowiedz
Po prostu z tego, że lewica jest przeciw nie wynika że konfa jest za


@Wink: "Po prostu z tego, że lewica jest przeciw nie wynika że konfa jest za" Źle to ująłem. Miałem bardziej na myśli, że jeśliby tak było, to dalej o niczym nie świadczy w temacie poglądów konfederacji na ten temat. Poza tym to że Biedroń coś powiedział parę lat temu, wcale nie znaczy, że jest to oficjalne stanowisko
  • Odpowiedz