Wpis z mikrobloga

Wiecie, że w Polsce też mamy lewaków blokujących deportacje?
Chciałem poczytać co się dzieje z migrantami zatrzymanymi na granicy z białorusią i pokazał mi się artykuł na OKO press.
Jakaś grupa jak kogoś mają deportować to w tym przeszkadza. I np przy deportacji typa do Iraku 3 dziewczyny biegały po lotnisku blokując samolot.

Rozwalił mnie jeszcze cytat:
To Irakijczycy częściej dostają negatywne odpowiedzi na wnioski o ochronę międzynarodową – taka jest obecna polityka państwa. „Bez oglądania się na indywidualną sytuację danej osoby. A Straż Graniczna powinna badać, czy nic takiej osobie nie grozi na moment deportacji. Bo np. może jej się pogorszyć stan zdrowia psychicznego.

Rozumiecie? Nie można kogoś deportować bo będzie mu smutno xDDDDDD
#bekazlewactwa #bialorus #granica #uchodzcy
Kantar - Wiecie, że w Polsce też mamy lewaków blokujących deportacje?
Chciałem poczyt...

źródło: sdfgsd

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 12
@PrzeKomentator: Mało co wspiera wzrost popularności prawicy bardziej niż takie akcje i to jak lewica podchodzi do imigracji. Dosłownie spychanie społeczeństwa na prawo
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: raczej zastanowić się nad swoimi ideałami skoro mają taki efekt.


@Kantar: zmina poglądów lewaka na prawicowe również spowoduje wzrost poparcia dla prawicy.

Więc skoro prawicy i tak i tak urośnie, to już lepiej pozostać wierny swoim poglądom.

Nie żeby miłość lewaków do uchodźców była jakaś spoko, ale nie jest też ona karalna więc mają prawo ich kochać.
  • Odpowiedz
  • 7
@PrzeKomentator: 1. Bycie za deportacją jeśli zostanie podjęta decyzja, że kraj pochodzenia jest bezpieczny i nie ma podstaw do azylu nie robi z ciebie nagle prawaka czy nawet centrysty. Co ciekawe ciągle możesz być lewicowcem.
2. Ale nikt nie pisze, że nie mają prawa mieć takich poglądów. Ja sobie napisałem wyżej, że moim zdaniem to są poglądy skrajnie głupie
  • Odpowiedz
2. Ale nikt nie pisze, że nie mają prawa mieć takich poglądów. Ja sobie napisałem wyżej, że moim zdaniem to są poglądy skrajnie głupie


@Kantar: doskonale rozumiem co masz do przekazania i szanuje za konkretne odpowiedzi.

Ale to wszystko działa w dwie strony.
- zbyt otwarte podejście do ochrony granic napędzi zwolenników prawicy
- zbyt intensywny hejt na lewaków co maja inne zdanie na temat obrony granic, też może skonsolidować ich
  • Odpowiedz
  • 7
@PrzeKomentator:
Póki co widać, że zbyt otwarte podejście do granic ma dużo silniejsze działanie niż punkt drugi. W Niemczech, Francji, UK, Włoszech prawica rośnie w siłe. W Polsce i Węgrzech też cała sytuacja migracyjna z 2015 dała super boost obecnie rządzącym.

I nie mam nic przeciwko obronie granic, broń boże. ale olanie lewactwa przyniosło by wam więcej korzyści, niż atakowanie go


Jakim "wam". Zakładam że mówisz o konfederacji czy coś. Mi
  • Odpowiedz