Wpis z mikrobloga

ludzie generalnie sa mili bro wyjdz do ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakos tak to normiki pisaly


@Leevvir: Sam widzisz, jedni są, inni nie są. Za mało jest tych drugich by niszczyły chamów. Wspierać dobrych, niszczyć chamów.
  • Odpowiedz
to rossjanka, powinno wiele tłumaczyć


@StrongSilentType: ale jak to? jeszcze kilka lat temu jak misza autostopowicz co tydzien mial wrzute na glowna, to pokazywal jacy rosjanie to dobry, bezinteresowny narod. zawsze go przyjeli cieplo, napoili wudeczkom. nie to co #!$%@? na zachodzie, gdzie kazdy mial go w dupie jak probowal sobie stopkiem jezdzic. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Leevvir: Ironią w tym wszystkim jest to, że na zdjęciu którym się "tłumaczy" i tak pokazuje język podświadomie sugerując, że uważa, że nie ma nic złego w tym co zrobiła i nadal uważa się za lepszą od innych.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner no napisała, że nie ma za co przepraszać przecież, w końcu to ludzie pisali że dzieciak jest niepełnosprawny, nie ona! to nie jej wina!
jak ja nienawidzę takich tępych loch. I smutne jest to, że takie osoby są popularne i mogą robić co chcą xD

Chcę chodzić na siłownię, ale w cholerę się wstydzę, będę coś robić źle i zaczną z tego kpić, każdy mi potem mówi jakie to głupie, a
  • Odpowiedz
Chcę chodzić na siłownię, ale w cholerę się wstydzę, będę coś robić źle i zaczną z tego kpić, każdy mi potem mówi jakie to głupie, a potem oglądasz X filmów jak ludzie wyśmiewają innych na siłowni. ()


@kieruneks: Ile widzisz takich filmików, a ile osób ćwiczy na siłowni? Takie filmiki są giga rzadkością i autorzy ich są zawsze wyśmiewani, nie pozwól żeby takie coś blokowało Ci pójście
  • Odpowiedz