Wpis z mikrobloga

  • 82
@Jarkendarion mam 0 znajomych którzy wzięli slub bo wpadli. dziwne że on ma kilkoro takich (tak wynika z jego wypowiedzi) kolegów którzy bzykali przypadkowe panny i wpadli. nie świadczy to o nim dobrze
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: taka prawda XD

malo tego

ludzie z racji tego ze maja kredyt i dziecko musza razem spedzac czas, razem sie ukulturalniac przed pojsciem do lozka, razem sie nawzajem upewniac ze chca jeszcze miec to dziecko i ten kredyt XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Mac02 kwestia środowiska widocznie, bo ja znam takich ludzi bardziej kilkunastu, niż kilku nawet. Nie są to żadni moi dobrzy przyjaciele, ale ludzie których kojarzę ze szkoły, z pracy czy po sąsiedzku.
  • Odpowiedz
@Mac02 z taką co byli kilka lat. Ale nie planowali ślubu. Wpadli i potem rodzinka namawia, że jak to tak dziecko nie będzie miało rodziców po ślubie? Chrztu nie zrobicie i tak dalej.
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze no dobra ale co innego wziąć ślub przez wpadkę z laską z której za rok czy dwa i tak by się oświadczył, a co innego z randomową laską..
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze no to ty też masz dziwne towarzystwo. znasz kilka par i to dosyć Dobrze skoro wiesz od chłopaków że nie chcieli się oświadczać i wpadli. edukacji seksualnej nie mieliście? czy prezerwatyw nie sprzedają u was?
  • Odpowiedz
@Mac02 ty masz dziwne towarzystwo, że ślub biorą po 3 latach.
A tak bez #!$%@? się personalnie: po co ci ślub? Coraz więcej ludzi ma w dupie kościół a cywilny im nie potrzebny. Dopiero przy wpadce stwierdzają, że #!$%@? tam można sobie #!$%@? papierek.
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze z bardzo prostej przyczyny:
jak masz dziecko to formalnie jest lepiej jak dziecko matka i ojciec mają to samo nazwisko, bo łatwiej jest załatwić sprawy urzędowe, spadkowe, czy nawet odwiedzić się w razie wypadku w szpitalu.
dodatkowo można się wspólnie rozliczać, jeżeli jeden z rodziców wpada w drugi próg, a jeden nie, to masz zwrot z podatku.

według mnie lepiej iść do urzędu i podpisać papierek niż tego nie robić, szczególnie
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze no napisałem ci wyżej.
aby po zrobieniu dziecka nie mieć różnych problemów formalnych. w ciąży ani po urodzeniu dziecka nie masz czasu na organizację ślubu
  • Odpowiedz