Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #gielda

Ale się coś dziwnego #!$%@?ło w galerii to do teraz nie wiem o co chodzi xD

Czekam sobie przy łazience na żonę i podchodzi do mnie chłopak na oko około 18 lat. I zaczyna do mnie gadać z ukraińskim akcentem że potrzebuje pomocy xD Myślę sobie, że pewnie chce żebym mu wskazał drogę czy coś xD Gość się mnie pyta: c-co mogę zrobić jak ktoś klepnął moją dziewczynę w tyłek? Pytam żeby powtórzył bo chyba nie dosłyszałem xD Podchodzi w tym momencie jakiś blond Chad w wieku tego gościa i jakieś dwie julki. Myślę sobie robi się dziwnie, ale zapytam go kto klepnął bo widać było że gość mocno wydygany. W momencie w którym wskazał na Chada który stał z boku zgłupiałem xD pytam go czy klepnął jego łaskę, to mówi że tak i stoi nieruszony xD Ten pierwszy ciągle pyta co on ma zrobić. Powiedziałem chadowi że napastowanie seksualne w Polsce jest nielegalne i żeby tak nie robił a temu pierwszemu że jak mu się chce to może pochodzić po sklepach czy podejść do ochroniarza i poprosić o nagrania z kamer, ale ja bym na jego miejscu sobie darował bo pewnie dużo nie ugra poza straconym czasem. Nie proponowałem rozwiązań siłowych bo patrząc na Chada to by go połamał samym powiewem wiatru z ciosu xD I sobie poszedłem wtedy bo żona wychodziła już z łazienki.

Kto mi może wytłumaczyć co się #!$%@?ło? Jakiś prank czy coś? Portfela mi nikt nie ukradł ani telefonu jak coś xD
  • 2