Wpis z mikrobloga

"Prawdziwej kontrofensywy Ukrainy jeszcze nie widzieliśmy, wszystko jest przed nami - Prezydent Republiki Czeskiej „ Wierzę, że prawdziwej kontrofensywy jeszcze nie widzieliśmy. Wszystko jest jeszcze przed nami. Opierając się na moim doświadczeniu wojskowym, Nazwałbym to operacjami formatywnymi” – powiedział Pavel."

#ukraina #rosja #wojna
Pobierz
źródło: temp_file.png7640194202076646239
  • 31
@PowerMan: jako czechofil, oglądałem, akurat dzisiaj CT24 (nasze TVP Info tylko, jakość dziennikarstwa miliard razy wyższe niż TVPIS). Dzisiaj akurat Petr Pavel, ogłaszał orędzie na swoje 100 dni prezydentury. Wiadomo, że takie wypowiedzi są raczej pisane by dobrze je słuchano. Szczególnie, że wyraził nadzieję, że efekty kontrofensywy poznamy później, a nie, że wie.
@PowerMan: Co mam Ci powtórzyć? Że kopiujesz 1:1 bez refleksji i nie potrafisz zrozumieć co do Ciebie piszę? xD

Nie widzisz cytatu tam, i braku cytatu? xD

To że jakiś telegram zrobił manipulacje w tytule, i Ty to skopiowałeś, dalej nie zmienia nic w mojej wypowiedzi.
@RafDan

@PowerMan: fajnie manipulujesz xD "Wierzę, że" skasowałeś i dałeś "Prawdziwej kontrofensywy Ukrainy jeszcze nie widzieliśmy" wcale to nie zmienia sensu xD


@RafDan

@PowerMan: Co mam Ci powtórzyć? Że kopiujesz 1:1 bez refleksji i nie potrafisz zrozumieć co do Ciebie piszę? xD


Nie widzisz cytatu tam, i braku cytatu? xD


To że jakiś telegram zrobił manipulacje w tytule, i Ty to skopiowałeś, dalej nie zmienia nic w mojej wypowiedzi.


Manipulujesz
@fornson23

@PowerMan: jako czechofil, oglądałem, akurat dzisiaj CT24 (nasze TVP Info tylko, jakość dziennikarstwa miliard razy wyższe niż TVPIS). Dzisiaj akurat Petr Pavel, ogłaszał orędzie na swoje 100 dni prezydentury. Wiadomo, że takie wypowiedzi są raczej pisane by dobrze je słuchano. Szczególnie, że wyraził nadzieję, że efekty kontrofensywy poznamy później, a nie, że wie.


Serio??? A co niby mówią dowódcy ukraińscy?

"Szef Pentagonu: Wojna na Ukrainie to maraton, nie sprint"

Ukraina
@PowerMan: wojna weliminowała już pewnie ze 150 tyś żołnierzy ukr, głownie weteranów z Donbasu i tych najbardziej zmotywowanych którzy walczyli niemal od początku. Potrzeba czasu na uzbieranie i wyszkolenie odpowiednich sił.