Wpis z mikrobloga

Typowy p0lak zak0lak
Złe p0lki chcą tylko przystojnych chadów więc będę zawsze sam więc kobiety są okropne
Też p0lak
Nie chce brzydkiej laski ani takiej z mojej ligi i jestem w szoku, że te dużo ładniejsze niż ja mnie nie chcą i wybierają atrakcyjnych mężczyzn, kobiety są okropne
#tinder #randki #zwiazki
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spirityfree:
Jak masz do wyboru przystojnego i bogatego typa o mentalności typowego wykopka p0laka, oraz brzydkiego i biednego typa o mentalności typowego wykopka p0laka, to wiadomo, że lepszy będzie ten pierwszy, przynajmniej czymś wynagradza niedobory inteligencji i nadmiar spiertolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spirityfree: Typowe babiszonowe biasowanie chad vs zakolak i nic po środku Szkoda strzępić ryja

Nie chce brzydkiej laski ani takiej z mojej ligi

Bullshit były już badania nt babskiej hipergamii i wyszło że to babom się w głowie przewraca od wymagań dotyczących wyglądu biorąc przede wszystkim facetów z lig wyżej samemu będąc normicką
  • Odpowiedz
Nie chce brzydkiej laski ani takiej z mojej ligi i jestem w szoku, że te dużo ładniejsze niż ja mnie nie chcą i wybierają atrakcyjnych


@spirityfree: xdddd
wiekszosc ludzi z tagu przegryw nie ma szans na zadna brzydka laske, czemu o tym nie piszesz? xddd
piszesz jakby kobiety sie przegrywom na bolca same pchaly, ale oni je odrzucaja bo brzydkie, niezla odklejka
  • Odpowiedz
@spirityfree: Akurat chłopaki wielokrotnie częściej dają lajki dziewczynom na tinderze niż dziewczyny chłopakom. Tak więc jeśli chodzi o zawyżone oczekiwania to raczej jest na odwrót...
  • Odpowiedz