Wpis z mikrobloga

Nienawidzę tego gówna zwanego #fut, wróciłem po paru latach do tego trybu i trzeba było nie wracać rzeczywiście, bo rujnuje mi psychikę, a gram może od dwóch tygodni.

Wróciłem tuż przed końcem poprzedniego sezonu, w FIFĘ gram od 15 lat, ale ostatnio głównie karierę, ostatnim moim FUT-em była chyba 14 czy 15. Pograłem trochę i ogólnie okazało się, że jestem najbardziej przeciętny jak tylko można - dobiłem do dywizji 4, w mojej pierwszej od lat LW zrobiłem 9-11, ogólnie było spoko. Raz wygrałem 3:0, raz przegrałem 0:5, ale zawsze w miarę uczciwie i cały czas miałem wielki fun z gry.

A co teraz? Od wczoraj rozegrałem z 30 gier. Ile wygrałem? DWIE. Rozjebują mnie ludzie ze złotymi składami. Wszystko co działało wcześniej nie działa. W ostatnich trzech meczach mój bramkach strzelił dwa samobóje. Siedem (!) meczów zajęło mi dzisiaj zadanie ze strzeleniem trzech goli. Tak, udało mi się strzelił trzy gole w siedmiu meczach mając atak na poziomie 95 OVR. Ja wiem, tilt, ale nawet pies przy zdrowym matchmakingu miałby większy WR niż 5%. Potrafię stracić 5 goli grając na pięciu obrońców. Potrafię w jednej akcji trafić trzy razy w słupek. Potrafię przegrać do zera mając 3 xG. Piłkarscy bogowie mnie za coś karzą? EA nie potrafi zrobić matchmakingu? Co robię źle? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Odechiewa się przez to grać, pomóżcie. ()
  • 7
@koszmareq69:
ty tak serio mowisz, że zwykła gierka komputerowa rujnuje ci psychikę? XD skoro grasz w to 15 lat to już powinieneś mieć poważniejsze rzeczy na głowie, a nie fifka, która siada na banie, beka w #!$%@? Xd
@koszmareq69: #!$%@? go wie czego tak jest. Domyślam się, że pewne **** z Kanady takie skrypty napisały. Przed chwilą zagrałem kilka meczów w DR żeby dobić do 8 winów, #!$%@? można dostać. CR7 TOTS z 2 metrów do bramki nie trafia, podanie z gałką wychyloną w lewo idzie #!$%@? w drugą stronę, no farsa a nie gra. Szkoda strzępić sobie ryja tylko na te gówno.