Wpis z mikrobloga

Zauwazyliscie ze miec dziewczyne do +3 wiecej z atrakcyjnosci od tego co samemu sie prezentuje w skali od 1-10 mozna miec i sie widuje takie pary na ulicy (np typ 4/10 z laska 7/10) ale zeby laska byla +4 wiecej od faceta z atrakcyjnosci nie widuje sie w ogole? Jak widac jest limit ktorego kobiety nie przekraczaja. Czyli zeby miec laske 10/10 musiscie byc minimum 7/10.

#repill #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #seks
  • 8
  • Odpowiedz
@Fine-Faulty: To prawda. To kobiety sa znacznie bardziej sklonne zwiazac sie z kims kto sie jej nie podoba i kto jest mniej lub znacznie mniej od niej atrakcyjny w zamian za inne jego plusy. U factow tak sie zdarza niemniej jakies trzy razy rzadziej.

10% par to facet z mniej atrakcyjniejsza od siebie kobieta
30% par gdzie kobieta jest z mniej atrakcyjnym facetem
60% to obydwoje na rownym poziomie
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska:
U kobiet często na postrzeganie atrakcyjności ma wpływ charakter, znam przystojnych facetów, którzy po poznaniu przestali mi się podobać (dosłownie zbrzydli w moich oczach) i takich, którzy wyładnieli.
Dodatkowo facet znacznie szybciej zostawi obecną partnerkę dla kogoś bardziej atrakcyjnego, mogę mieć fajny charakter, ale przy średnim wyglądzie muszę zawsze zakładać, że zostanę zostawiona dla kogoś atrakcyjniejszego.
  • Odpowiedz
@Fine-Faulty: A jesli chodzi o charakter to trzy razy w zyciu dalem szanse dziewczynom znacznie mniej ode mnie atrakcyjnym liczac ze nadrobia charakterem. Jedna nadrobila. A dwie swoim charakterem jeszcze sie bardziej pograzyly tylko. Tez mi to dalo do myslenia.

Ogolnie teraz to najpierw patrze na pule lasek ktorym ja sie podobal i z tej puli dopiero wybieram ktore podobaja sie mi. I takim sposobem mozna we wlasciwy sposob krecic z
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: tak, zdecydowanie charakter czasem może nie pomóc, wtedy to po prostu nie jest osoba dla Ciebie. Często też brzydsze osoby dużo wycierpiały, a te wszystkie przeżyte traumy nie pomagają w kształtowaniu pozytywnych cech charakteru. Wielokrotne odrzucenie powoduje w osobie zmiany, które potem ciężko wykorzenić, nawet gdy ktoś daje jej szanse.
  • Odpowiedz