Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy sa jeszcze ludzie którzy twierdzą że 20k na miesiąc to dużo. Moje wydatki z ostatniego miesiąca - 6 razy w restauracji (ok. 1800), 2 weekendy w hotelu (2400+1600 za sam nocleg ze sniadaniem) to już jest 6k. Dentysta 2k za leczenie kanałowe jednego zęba to już 8k. 40 proc. tego co zarobiłem. A ja nie chodzę po pubach, nie chodzę na wesela, praktycznie nie pije alkoholu. To jest tylko 6 wyjść do restauracji, 2 weekendy w hotelu i dentysta. O kosztach typu opłaty za mieszkanie, paliwo, ubrania itd. nawet nie wspominam. I ja nie mam już kredytu hipotecznego bo właśnie spłaciłem. I nie mam Porsche albo Lexusa w leasingu a ledwo dopinam budzet. Więc nie piszcie mi mireczki że ludzie jebią za 5 albo 6k na miesiąc bo wszystkie te hotele, restauracje itd. są pełne i trzeba rezerwować z wyprzedzeniem. #pieniadze #finanse #budzetdomowy
  • 13
  • Odpowiedz
@DeoLawson tak XD ale to wstępna rozmowa dopiero, potem jakieś decyzyjne rozmowy. Z dupy podałem bo chcieli do biura 3x w tygodniu. Składałem z myślą o remote i i tak się raczej nie przeniosę xD
  • Odpowiedz