Wpis z mikrobloga

Konfa dziękuje za darmową reklamę. Wiecej hejtu na konfe > wiecej ludzi interesuje się programem konfy > wiecej ludzi głosuje na konfe


@Maniakrzelaza: tak, tak, idąc logiką tej naiwnej bajeczki konfy im więcej ty będziesz pisać takich komentarzy tym więcej będzie lewaków na świecie. Lepiej odetnij sobie internet, bo za każdym razem jak piszesz, że konfa jest dobra, to odsetek osób homoseksualnych w społeczeństwie rośnie xDDDDDD
@ananasowy:A nie sorry myślałem, że to kolejny wysryw z bieżącej serii i nawet nie czytałem napisów. Widzę, że nowa seria wysrywu została narzucona z centrali xD
Że niby korwinoiwcy tacy sami jak pis? xD Przecież to piaiory i kosomici to dwie strony tego samego medalu.
Ale będę kisnąć z neurokodomitków jak ich Tusk pójdzie pod rękę z Kaczyńskim.
Myślę, że kuce nie są na tyle głupi, żeby iść w koalicję z
@kobrys13: dlatego go schowali ostatnio i nie szuruje tak bardzo... ale ja tam w niego wierze- przed samymi wyborami wyskoczy znowu i odwali protokół 1 procent.
@Maniakrzelaza beka beka. Bo zamiast sie odnieśc do tego co napisałem, wolisz kucowac o tym jak wielka i silna jest konfederassija... na barkach tiktoczkowego typa, który jest coraz bledszy z powodu szperania za jego bratem oraz nim przez prokuraturę... i nie. Choc sprawa wypłyneła celowo